Wpis z mikrobloga

Grubas jest chory, wczoraj dostał kroplówkę na odwodnienie i 4 zastrzyki, dzis kolejne dwa, nie wiadomo co sie stało, dopiero jutro badanie krwi będzie robione, jeżeli w ciagu doby nie zacznie jeść i pic, wet ma mu zrobić wenflon do karmienia kroplówka. W ciagu doby zdrowy kot doszedł do stanu odwodnienia, w którym cieżko mu było juz poruszać sie samemu. #koty #kot #kitku
DuszaJestChaosem - Grubas jest chory, wczoraj dostał kroplówkę na odwodnienie i 4 zas...

źródło: comment_HsU0wJOJ9r40vGBJOfmmaTWsZx6618jj.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@Grizwold: @szukajek: Właśnie go zostawiłem u weterynarza na kroplówce, za 3 godziny go odbiorę, to jest taka kroplówka odżywcza własnie, więc po niej tez powinien trochę lepiej się poczuć, dziś znów odwodnienie maksymalne, aż oczy zapadnmięte ma.. Weterynarki mówią, że USG mu zrobią dopiero po wynikach krwi, które będą jutro, podejrzewają coś zakaźnego, bo kot znów ma gorączkę (wyższą niż wczoraj).
  • Odpowiedz
@szukajek: Nie jest wychodzący, jedyne jego wyjścia to wizyty u weta i to też wyłącznie w nosidełku. Raz kilka lat temu uciekł na klatkę schodową i zaginąl na kilka godzin, ale okazalo się, że siedzi w śmieciach pod drzwiami sąsiada ;-)
  • Odpowiedz
@Praemislia: @potocko: @banana_phone: @szukajek: Właśnie wróciliśmy z kroplówki, kot wyraźnie ożywiony, nawet skorzystał z kuwety i powąchał jedzenie, już myślalem, że zacznie jeść, ale niestety coś go odrzuca. Ważne, że skorzystał z kuwety i mocz jest normalnego koloru, weterynarz mówila, żeby napewno jej zgłosić jeżeli będzie brązowy. Nie cieszę się zbytnio na zapas, bo wiem, że postawili go na nogi sztucznie, zbili też gorączke, ma normalną temperaturę teraz.
  • Odpowiedz
@Dusza_Jest_Chaosem: ale mówili skąd to sie wzięło? Ciesze sie ze kotek ma sie lepiej. Mój dokładnie rok temu był juz drugi miesiąc w szpitalu, umierający. A dzisiaj patrzyłam jak bawi sie w śniegu jak szalony :)
  • Odpowiedz