Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_: mam takiego "somsiada". prowadzi własną działalność(blacharstwo-lakiernictwo). sprawa zgłaszana wielokrotnie - do wydziału środowiska, na policje itp. były kontrole i nic nie dały. na policji sprawa zgłoszona była - to pomijając fakt że dałem im parę filmów na których ewidentnie widać że pali jakiś szajs(nie wspomnę o smrodzie bo tego nie mam jak im przekazać a na zgłoszenia telefoniczne nie przyjeżdżają) to wysłali mi notkę że - uwaga! - nie znaleźli
@Trixie: rozumiem twoje podejście, tylko nie do końca wiem jak można karać za nieodpowiedni/niechlujny sposób palenia. przeciez nikt nie będzie stał nad rozpalającym. Wyjściem jest likwidacja starych kotłów zasypowych, ale to minie duuuużo lat zanim to się zmieni. Chociaż dym z węgla to jest #!$%@?, znam ludzi co palą folią po mięsie, papą czy innym gównem - tu dopóki mentalności się nie wybije(kary to dobry pomysł) to się tu nic nie
@lakukaracza_: mając na uwadze nie tylko tą kwiestie ale też inne które spotykam w życiu codziennym, stwierdzam że w naszym społeczeństwie bardziej napiętnowane są osoby które zgłaszają takie sprawy lub bezpośrednio uwagę. SOMSIAD #!$%@?Ł. Nie szklaluję się osoby która niszczy/psuje coś lub łamie zasady kultury naszych obyczajów a tak być powinno. Ludzie w supermarketach niszczą produkty - bo przeciez tyle tego jest i sklep BOGATY. W miejscach publicznych nie dbają o