Wpis z mikrobloga

No to pora na mnie :)

@Hayabussa - spisałeś się! Świetny list, to nie jest moja pierwsza wykopoczta, a dopiero teraz otrzymałem list, którego połowa to przedstawienie się i kilka zdań o autorze paczki. To świetny pomysł i na pewno w przyszłości każdy mój list będę zaczynać podobnie. :) Czytając list już po chwili miałem fantastyczne odniesienie do nadawcy, jakbym czytał list od kumpla.

A paczuszka bajka - autor przyłożył się i w zasadzie odniósł do wszystkiego, do czego mógł - uwielbiam muzykę, są dwie płyty, Korn (zajebioszka) i LP (podobno zaskakująco dobre, sprawdzę). Czytam masę książek - jest książka. Mam psa - jest mokre jedzonko dla niego (aż mu się oczy zaświeciły). Uwielbiam podróże - jest fantastyczna ramka z pieniędzmi z Indonezji. A do tego sporo fantastycznych gadżetów, keepcard, słodkości (dzisiaj zapomniałem o diecie przez Ciebie) i świetne grafiki autora, które na pewno wykorzystam ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i zestaw Nivea, za co dzięki dla Agaty!

Pięknie dziękuję, daliście mi pozytywnego kopa i fantastyczny humor. Mam nadzieję, że moja paczka również ucieszy gościa w podobnym stopniu.

#wykopoczta
Pobierz mateoaka - No to pora na mnie :)

@Hayabussa - spisałeś się! Świetny list, to nie j...
źródło: comment_56PIX90PAxXvRtTTTuSGFo9l3191qkyE.jpg
  • 1