Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki
Z racji sporego zainteresowania moją "patologiczną ścianą", która pojawiła się dzisiaj w gorących - po upływie długiego czasu zdecydowałem się wrzucić foto z uaktualnioną treścią tejże.
Całość została zmazana i uzupełniona na nowo, gdyż nie miałem już miejsca na dopisywanie kolejnych haseł.

Osoby, które pamiętają pierwszy wpis o tej właśnie ścianie pamiętają całą idee powstania. Dla osób niepamiętających pozwolę sobie zacytować moje słowa:

Z racji tego, że w ostatnim czasie zrobiły się modne "tablicówki" postanowiłem, że również u siebie przy okazji małego remontu taką farbę wykorzystam. Był jednak mały problem - nie wiedziałem co na niej napisać. Jednak jakiś czas temu będąc w sklepie zobaczyłem naklejkę na ścianę w stylu "Tu jest nasz dom, kochamy się, mówimy sobie prawdę...", stwierdziłem, że jest to #badziewie więc postanowiłem, że na swojej ścianie stworzę coś na wzór naklejki ale odwrotnie (tak żeby były #heheszki ).

Jak sądzicie co mogę jeszcze dopisać?

Równocześnie pozwoliłem sobie zawołać plusujących i komentujacych wpis z gorących i zgodnie z obietnicą wołam również plusujących stary wpis. Jest to moje pierwsze wołanie także proszę o wyrozumiałość.

Tutaj link do wpisu z gorących [LINK]https://www.wykop.pl/wpis/28492117/zawsze-gnije-z-tych-pseudmodnych-tablic-i-haselek-/)

Zapraszam do dyskusji co można by tu jeszcze dorzucić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Liczę na hasła "intligętne" bez wulgaryzmów typu "rucham psa jak sra"
#heheszki #patologicznasciana #patologiazewsi #tylkomirko #chwalesie #rakcontent #niewiemjaktootagowac #2137
michgur - Mirki i Mirabelki
Z racji sporego zainteresowania moją "patologiczną ścian...

źródło: comment_uZ2PGMVva9vGZkB0NfMppVqkQxvoqMRS.jpg

Pobierz
  • 80
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (416)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @MyslalemNadTymNickiemDuzoZaDlugo @Ragnarokk @RocketQueen @Myszoskocznia @pszemo98 @pancreas @Alkoman_i_Narkocholik @normalny08 @kw401 @haha_benis @plonace_kalosze @tomszczyk @Wypoks @marko2 @1eden11 @Justyna712 @caspereq @bastianbastiante @paramedic44 @Greebo