Wpis z mikrobloga

@rockin: No baardzo się zmieniło. Byłem tam ze 2 lata temu. Rynek wygląda jak slams - ciucholand, biuro poselskie jakiegoś lokalnego watażki, podrzędna pizzeria i melina lichwiarzy. Ta zmiana chyba nastąpiła w stosunku do epoki biedaszybów.
  • Odpowiedz
@MarcinAK12 Robią generalny remont stacji na Szczawienku. Rewitalizują samą stację, dodatkowo cały plac przed nią zostanie przeznaczony na przystanki autobusowe. Stworzy to węzeł przesiadkowy pociągi-mpk.
  • Odpowiedz
@Adrian_ Wiem tylko o kamienicach na skrzyżowaniu Wrocławskiej i de Gaulle'a. Sam już tam nie mieszkam od 10 lat, bywam raz na jakiś czas u rodziców. Ale przyznasz, że za drogi się wzięli - Wrocławska, Świdnicka, Strzegomska to były największe padaki ostatniej dekady.
  • Odpowiedz
To fakt, drogi częściowo zrobione - obwodnica przez strefę (Uczniowska) ułatwia życie, sporo dróg połatanych. Jednak wyburzenie sporej części budynków boli tym bardziej, że w niektórych miejscach zamiast poszerzenia ulicy (czym wyburzenia były uzasadniane) postawiono barierkę albo stojak na rowery. @spydersky:
  • Odpowiedz
@MarcinAK12: Tak, zbudowanie viktorii, remont ratusza, remont placu na rozdrożu, więc nie pisz mi głupot, że nic się nie zmirnia, bo są poczynane różne inwestycje. Spokojniej i bezpieczniej też jest i jest to zauważalne "gołym okiem" nie twierdzę, że jest cukierkowo, bo do naprawdę fajnego miasta Wałbrzychowi dużo brakuje, ale Twoja opinia na jego temat jest strasznie krzywdząca.
  • Odpowiedz