Wpis z mikrobloga

@Szarozielony: Ja kiedyś rekrutoewlem się przez agencję i powiedziałem sobie stawkę jaka chcę i poszedłem na rozmowę rekrutacyjna . Po kilku dniach dzwoni agent z agencji i mówi do mnie że nie dostałem takiej stawki jaka chcę .... Ja pytam dlaczego a on powiedział że w Krakowie nie wolno psuć rynku i powiedział im 2x tyle i się zgodzili .... Polecam ten styl życia
@wpiot: nie jest to prawda. Praktyczne zawsze faktura jest wystawiana w momencie zatrudnienia lub startu kandydata, potem jest na niego 3-6 msc gwarancji.
@Szarozielony: rekruter ma prowizje uzależniona od brutta kandydata więc mu się opłaca
@Szarozielony: Ja miałem podobnie, branża logistyczna, 3 lata doświadczenia. Moje oczekiwania jakie podałem to 5000 brutto. Pani odpisała, ze abym był na pewno zainteresowany oferta jaką ma, pozwoli sobie przedstawić potencjalnemu pracodawcy kwotę 5500 netto. Pewnie takie miała możliwe widełki, a musi pozyskiwać pracowników bo prowizja czy coś.
@wpiot: @420_: @nastynas: @diaboliqer:
@feuer:

Tak, drogie mireczki - mam świadomość jak działają te agencje i wiem że nie załatwiają mi roboty z dobroci serca, ale bardzo dziękuję za wyjaśnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nie mam z tym absolutnie żadnego problemu - jeżeli wkręcą mnie na fajne stanowisko to niech mój nowy pracodawca ich ozłoci bo ja również bardzo zyskuję.

Swoją drogą
Poprostu podałeś kwotę poniżej dolnych widelek. Nie ma się czym chwalić. Za tanio wyceniles swoją pracę :) ale spoko wiesz ze możesz spokojnie o podwyżkę prosić ( ͡º ͜ʖ͡º)