Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, potrzebuje z różowym Waszej pomocy! + małe #rozdajo

Ja studenciak. Ona gwiazda, kwintesencja kobiecości. Jej uśmiech rozgoni nawet najgęstsze chmury.

Na mojej uczelni organizowane jest Karnavauli, taki bal karnawałowy. Postanowiłem po raz pierwszy zaprosić dziewczynę i wybrać się na niego... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pomyślałem spróbuje. Zaryzykowałem i zaprosiłem. Relacje możecie zobaczyć na filmie konkursowym!
Wszystko się udało... prawie wszystko. Prawie ponieważ teraz nie mam biletów na ten bal, możliwość ich kupienia jest bardzo ograniczona. Tym bardziej że w czasie sprzedaży muszę być w #pracbaza , a bilety kończą się w ciągu kilku godzin.

Jest jednak drugie wyjście. Plan B. Organizowany jest na facebooku konkurs w którym można wygrać podwójną wejściówkę.
Należało nagrać w nim swoje przygotowania. Postanowiłem to zrobić i mimo że był to pierwszy film jaki montowałem wydaję mi się że wyszedł całkiem nieźle. Jest na nim również relacja ze spotkania i zaproszenia mojego różowego.

Żeby jednak wszystko się udało potrzebuję Waszej pomocy. Wygrywa ten który uzbiera pod swoim komentarzem największą ilość reakcji. Dlatego proszę Was... pomóżcie mi zabrać tę piękną kobietę i przetańczyć z nią całą noc. Pozwólcie bym widział tej wspaniałej nocy nie znikający z jej twarzy uśmiech.

Link do filmiku zostawiam tutaj:

https://www.facebook.com/Karnavauli/posts/1551933351539427?comment_id=1555382017861227
komentarz: Michał Mazurkiewicz
Jeżeli Wam się spodoba, proszę o zostawienie po sobie reakcji.

Bardzo na Was liczę!

Żeby dać również coś od siebie robie małe #rozdajo ! Ponieważ tematem balu jest Wenecja, z pośród pulsujący wybiorę w piątek jedną osobę której wyślę maskę wenecką. Taką jak na zdjęciu.

Wrzucam drugi raz.Dlatego rozdam dwie maski. W pierwszym poście wylosowałem mirka @Siley!

#studbaza #pokazmorde #wykopefekt #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem #rozowepaski #pomocy #truestory #coolstory
Pobierz Whitesnow - Mirki i Mirabelki, potrzebuje z różowym Waszej pomocy! + małe #rozdajo 
...
źródło: comment_5AWyZ6XKyMaICaGfVoIVZkXtqBCA96ke.jpg
  • 24