Wpis z mikrobloga

  • 1770
Może mi ktoś wytłumaczyć skąd ta fala hejtu na tych muzyków ? Czy wasze #!$%@? sięgnęło takiego poziomu że zaczynacie szkalować normalnych ludzi ? Jeszcze gdyby te wasze heheszki utrzymywały jakiś poziom ale te wypociny spod tagu ##!$%@? to jest #!$%@? dno jakiego nie osiągnąłby nawet największy patol z mojego osiedla.

Rozumiem że można nie przepadać za czyjąś twórczością ale wy #!$%@? śmierdzące przegrywy granice przekroczyliście już dawno.

A @moderacja śpi, was mi żal najbardziej.

#heheszki #patologiazewsi #przegryw
wujogm - Może mi ktoś wytłumaczyć skąd ta fala hejtu na tych muzyków ? Czy wasze #!$%...

źródło: comment_VN8NLbHpCMGSgluCHRLDwjmA8b5f2aIB.jpg

Pobierz
  • 153
@Bullseye: też ale mnie też. Mam tą szczęśliwą sytuację że urodziłem się sporo wcześniej i pamiętam to. Pamiętam też że teksty z "twoja starą " są charakterystyczne dla jakiejś 5 klasy podstawówki, więc pakuj plecak i leć bo się spóźnisz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zobacz sobie, że na youtube jest tego od #!$%@?, ktoś szuka Golców, a znajduje śmieszków z wypoku i czana.


@jamtojest: ???
Na ponad 100 wyników na prawie samym końcu przeróbka ze stonogą. Więc o czym ty mówisz?
Wiem, że tych przeróbek jest pełno, ale #!$%@?, trzeba konkretnie ICH szukać, żeby znaleźć. Wyszukując konkretnie utwory Golców również najpierw pokazuje oryginały i jakieś karaoke, live koncerty dopiero niżej przeróbki.
GdzieJestBanan - > Zobacz sobie, że na youtube jest tego od #!$%@?, ktoś szuka Golców...

źródło: comment_cptyiPmkkUwPwKOGxaI6SNRKkXrViu3E.jpg

Pobierz