Wpis z mikrobloga

  • 1770
Może mi ktoś wytłumaczyć skąd ta fala hejtu na tych muzyków ? Czy wasze #!$%@? sięgnęło takiego poziomu że zaczynacie szkalować normalnych ludzi ? Jeszcze gdyby te wasze heheszki utrzymywały jakiś poziom ale te wypociny spod tagu ##!$%@? to jest #!$%@? dno jakiego nie osiągnąłby nawet największy patol z mojego osiedla.

Rozumiem że można nie przepadać za czyjąś twórczością ale wy #!$%@? śmierdzące przegrywy granice przekroczyliście już dawno.

A @moderacja śpi, was mi żal najbardziej.

#heheszki #patologiazewsi #przegryw
Pobierz
źródło: comment_VN8NLbHpCMGSgluCHRLDwjmA8b5f2aIB.jpg
  • 153
problem zaczyna się, kiedy to wychodzi poza nasz wypokowo - czanowy #!$%@?łek i dociera do normalnych ludzi. Oni nie muszą, a czasem wręcz nie mogą tego zrozumieć. A wtedy niektóre piwniczaki zaczynają swoją krucjatę, hurr durr wyjmij kija, przecież żarty, cho Seba tera będziemy trollować.


@jamtojest: Jeżeli ktoś te wszystkie "hejty" faktycznie uważa za hejty, to owszem - jest to słownikowy kij w dupie. Zaraz się okaże, że szkalujemy też Owsiaka
@Tarec: Cały temat zaczął się od tego, że Golcowie oficjalnie poprosili o usunięcie z youtube filmu z takim hehe żarcikiem. Zobacz sobie, że na youtube jest tego od #!$%@?, ktoś szuka Golców, a znajduje śmieszków z wypoku i czana. I teraz po tej prośbie o usunięcie już idzie mobilizacja, żeby jeszcze więcej contentu o braciach #!$%@? wszędzie wrzucać.

Tak, uwierz mi, że przeciętny odbiorca Golec uOrkiestra uważa to za hejty, albo
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszych braci #!$%@?, naszych rodaków wielkie osoby ,i tak wyjątkowe i ważne bo to nie jest ktoś tam taki sobie że
@jamtojest Ze wszystkim tak jest. /b/ na 4chan już nie jest takie jak kiedyś, odkąd ich ich wewnętrzna subkultura stała się popularna poza serwisem. Najpierw przyjęli postawę kontrkultury, po czym wszystko kompletnie się rozmyło.