Aktywne Wpisy
AdrianSemenic +541
Tomasiak to jest moim zdaniem największa niespodzianka w historii polskich startów na igrzyskach XD jasne, zdarzały się pojedyncze wyskoki, których nikt się nie spodziewał, pokroju Fortuny, ale tu gościu zdobył trzy medale na jednej imprezie i to zasłużenie, a przed sezonem nikt go praktycznie nie znał XD
#mediolan2026 #skoki
#mediolan2026 #skoki

#skoki #mediolan2026
A teraz konia z rzędem temu, który wyjaśni, dlaczego właściwie nie zaliczono wyników pierwszej grupy trzeciej serii. Śnieg jeszcze wtedy nie zalegał w torach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A teraz konia z rzędem temu, który wyjaśni, dlaczego właściwie nie zaliczono wyników pierwszej grupy trzeciej serii. Śnieg jeszcze wtedy nie zalegał w torach ( ͡° ͜ʖ ͡°)





Po za tym
Złotówka ma wartość bardziej umowną niż Bitcoin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście to sytuacja dość hmm ... typowo Bitcoinowa, bo są np. karty bankomatowe, w których przedpłacasz Bitcoiny i płacisz tym wszędzie gdzie chcesz.
Możliwości jest
Nie wnikam w salony ani nic. Ważne, że rynek się rozwija - nawet jeśli powoli to robi. Złotówka zawsze będzie zamknięta na Polskę, a Bitcoin international :P
Tak, będą płacić (jak się uda), natomiast nie dziś. patrząc na wykresy powoli Bitcoin się stabilizuje. To, że nie można na ludziach robić wałów nie oznacza, że waluta jest zła.
@d___b: Gdyby nie regulacje państwowe to by nie było problemów.
@d___b: Będą. Nic nie rośnie w nieskończoność (to raz) i się ustabilizuje kiedyś, a dwa - przez długi czas tak było. No nie mówiąc o trzecim, że nurt "drukujcie państwa" został zapoczątkowany niedawno, za czasów Keynesa i jego teorii dlaczego warto drukować pieniądze
@d___b: No niestety, to państwo każe sobie podatki płacić wysokie za krypto. Szkoda, ale wschodni sąsiedzi pracują nad wykorzystaniem tego.