Wpis z mikrobloga

Mirki czy Vin to są dane wrażliwe ?
Znalazłem ciekawe ogłoszenie
https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-s60-d4-r-desing-idealny-mozliwa-faktura-vat-ID6zlfwV.html

Ale gość nie chce podać Vinu nawet aby rozkodować wyposażenie. Mówi że w serwisie na przeglądzie można to zrobić dopiero, a inaczej jest to nielegalne

#samochody #motoryzacja #kupautozmikro #volvo #volvofanclub
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xspeditor: możliwe ale akurat każdym samochód na olx allegro jest tak samo tłumaczony jak ma niski przebieg i nagle się okazuje że samochodami klasy premium nikt dużo nie jeździ...
  • Odpowiedz
@xspeditor: Patrząc z przodu widać że był walnięty z prawej strony w róg. Miał wymienianą lampę i błotnik. Szpary są ponieważ przy zderzeniu wygina też mocowanie błotnika i bardzo ciężko jest przywrócić oryginalne wymiary szczelin.
  • Odpowiedz
@dzieju41: @Gacrux: @ateibok: @Shmit: @ElCidX: @Vetinari: @russianboy: @ElCidX: @ToSemJa89: @szaremyszki: @Niedobry:

A więc byłem oglądnąć ten egzemplarz tak na szybko przy okazji. Co się okazało, sprzedaje to właściciel tejj firmy, a ja miałem wątpliwą przyjemność rozmawiać z jego pracownikiem. Pan był bardzo miły, wszystko mi o aucie opowiedział - a nawet pokazał żonę która tym jeździła ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
  • Odpowiedz