Wpis z mikrobloga

Pytanie do mirków z #bytom, przy dworcu autobusowym jest Simply market, nie wiecie, czy można na ich parkingu zostawić auto na kilka godzin bez problemu, albo czy przy dworcu jest jakiś parking najlepiej bezpłatny?
  • 6
  • Odpowiedz
@MephiR: @Dziambelll:
dokładnie, są tam jakieś dziwne tabliczki o tym że to parking tylko dla klientów, a jeżeli nie jesteś klientem to czeka na Ciebie jakaś super kara, ale czy to ma moc prawną to nie wiem. Widnieje tam też przekreślona L w kwadracie, co ma sugerować zakaz wjazdu dla eLek, jednak jako że taki znak nie istnieje to eLki mają to w poważaniu i się tam często kręcą, sama
  • Odpowiedz
@Dziambelll: to weź coś kup i zachowaj rachunek do kontroli, albo obczaj część parkingu między marketem a myjnią bliżej dworca i taco, tam chyba nie ma tabliczek. Z drugiej strony za marketem jest wyjazd na końcówkę ulicy Chrzanowskiego - tam jest przychodnia i są jakieś miejsca do parkowania, a że to ślepa końcówka to nie ma spiny i aut dużo stoi. No ale to już kawałek od dworca ale jeszcze blisko.
  • Odpowiedz
Sorry, że odkopuję, ale jestem w szoku, że od 9 miesięcy to jest oficjalnie płatny parking, a ja przez ten czas kilka, jak nie kilkanaście razy tam stawałem i wszystko było ok, dopiero wczoraj pojechałem oddać krew na rynku w Bytomiu (gdybym wiedział, że jest płatny, to nie szedłbym kilometr z dworca na rynek, tylko zaparkował za złotówkę przy samym krwiobusie), no i po powrocie znalazłem za wycieraczką "Protokół nałożenia opłaty parkingowej"
  • Odpowiedz