Wpis z mikrobloga

Pomocy, bo mój #rozowypasek nie daje mi spokoju. W przyszłym roku mamy #slub jej siostry, a ona już chce kupić sukienkę, bo mówi że jak jeszcze poczeka to będzie za późno xD #logikarozowychpaskow.

Która z tych sukienek wam bardziej się podoba? Druga w komentarzu. Mnie się obie podobają i nie umiem doradzić. Szczególnie liczę na pomoc mirabelek.

#kiciochpyta #wesele #modadamska #zwiazki
Keke44 - Pomocy, bo mój #rozowypasek nie daje mi spokoju. W przyszłym roku mamy #slub...

źródło: comment_BoVD5t2MfF77sZjiRj5cOx4sOQ0EC7DZ.jpg

Pobierz

Któa sukienka jest ładniejsza.

  • sukienka nr 1 66.2% (935)
  • sukienka nr 2 33.8% (477)

Oddanych głosów: 1412

  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Keke44: Śmiecham z tych #!$%@? polaczkow HURR DURR BIALA TYLKO PANNA MLODA #!$%@? z tym ze taka Kate Middleton nie miala bialej tylko kość słoniową ale #!$%@? WYKOP JEST TAKMI POSTEPOWY CYWILIZACJA ZACHODNIA XDDD BO CIOCIA BASIA I TERESIAKOWIE NIE BEDA CHCIELI POTEM NA TORTA PRZYJSC XDDD
  • Odpowiedz
@Keke44: powiedz swojej różowej ze nie może iść w białej sukience na czyjś ślub, #!$%@? nas to boli ze jej się akurat taki kolor podoba, nie może i już bo taka jest tradycja, wbijcie to sobie do tych pustych łbów xD also 2/10 bo odpisałem na oczywista zarzutke
  • Odpowiedz
@Keke44: Laski w białych sukienkach, jeszcze w dodatku takich jak te które wrzuciłeś zawsze mnie na weselach niesamowicie bawią. Rzadko się trafiają na szczęście ale to takie krzyczenie "JA TEŻ JUŻ MBYM CHCIAŁA SIĘ OHAJTAĆ I MUSZĘ BYĆ W CENTRUM UWAGI!!!! PACZCIE NA MNIE"
  • Odpowiedz
@Keke44: Powiedz jej, że chyba się źle czuje bo przecież to rok czasu a za rok na pewno będzie ważyć 10 kg więcej i na pewno sukienka, którą kupi teraz, nie będzie się nadawać. Myślę, że problem sam się rozwiąże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Keke44: Nie wiem co ludzie mają za problem z białymi i czarnymi sukienkami. Jeśli tylko panna młoda nie ma żadnego "ale" z tym związanego (tzn. jest normalna), to niech idzie. Brałabym pierwszą, lubię minimalizm. Zresztą sama miałam taki krój, kiedy byłam świadkiem kumpeli, tylko bordową. Na wierzch jakiś kubraczek na część formalną uroczystości (u mnie żakiet).
  • Odpowiedz
@Keke44: Są pewne niepisane zasady dotyczące wyborów strojów na różne okazje. W tym również na ślub i wesele.
W tym przypadku kluczową zasadą, jest, że kolor biały w tym jednym dniu zarezerwowany jest tylko i wyłącznie dla panny młodej. Oczywiście dziecko to co innego bo czasem nie ma wielkiego wyboru. Ale w przypadku dorosłych osób nie wypada ubrać się w białą sukienkę nawet jeśli jest ona skromna i z kolorowym
  • Odpowiedz
@Keke44: będę w opozycji i powiem, że też nie ogarniam dlaczego niby biała "zarezerwowana" (XD) ma być tylko dla panny młodej. W sumie to pierwsze słyszę.
  • Odpowiedz