Wpis z mikrobloga

@Smule: Piękne ^^ ale fanatycy bitmatrixa myślą, że to działa inaczej. Nie wiedzą co to akumulacja / dystrybucja, a rok temu myśleli, że fibo to batony orzechowe. Teraz wielcy spekulanci axaxaxa. Jaką ja mam beke z tej sekty. Zobaczymy jak #!$%@? gdzie będą ? Na swojej rajskiej wyspie na kajmanach ? czy u sw. Piotra, a może u psycholi z załamaniem nerwowym ;) Chyba zainwestuje w prosektorium albo klinikę psychiatryczną... (
@MagicznyHades: @pawlo74: axaxaxa śmieciarka po was przyjedzie ( ͡º ͜ʖ͡º) gówno wiecie o świecie finansowym i udajecie wielkich expertów.. axaxa a ja z takich jak wy mam beke zwłaszcza z @pawlo74 tóż to heretyk obłędnik. Zapewne nawet nie rucha bo lampi się w wykres. Jeszcze rok temu o świeczkach myślał w kategorii tortu urodzinowego. Szczególny przypadek. ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie
@CodexGigas: axaxaxa idziemy po ciebie, zaoramy ci tego śmiecia i ty dobrze o tym wiesz, po co tu siedzisz? Dzięki nam zarabiasz i jeszcze masz ból dupy spekulusie? Możesz nam co najwyżej buty wypucować z twoim kapitałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Drakii: ja nie idiota .. jak to mówi przykazanie u nas .. trend is your friend.. ( ͡º ͜ʖ͡º) po co grać pod prąd..jak jest korekta to też zarabiam.. wystarczy pomierzyć dodać "zwierzątka" jak to mówicie wy "spekulanci" plus pare kwestii można też spojrzeć na Ichi, które zostało opublikowane 60 lat temu po 20 latach badań i nadal działa i będzie działać nawet na bitku.. ale
ja nie muszę zbierać na dobre auto za pomocą bitków <--- Twoje słowa.. więc mój kapitał jest bezpieczny.. i to już świadczy kto ma jaki kapitał.. tyle w temacie.. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@CodexGigas: e tam a ja już myślałem, że ktoś na poziomie, zbieram na passata fajne atko ;)

zostało opublikowane 60 lat temu po 20 latach badań i nadal działa i będzie działać nawet na
@Drakii: nie śmieje się z 1500 %.. wręcz przeciwnie.. szacun.. ale z zachowania ludzi.. a zachowania ludzi są niezmienne od wieków - chciwość, pazerność, alkohol i zdrada.. kumasz ? ( ͡º ͜ʖ͡º) 2 lata temu był trafficmonsoon .. pamiętasz ? ludzie brali kredyty, rzucali prace.. jak się skończyło każdy wie.. przez co ? przez chciwość.. ( ͡º ͜ʖ͡º) i były takie
@CodexGigas: no dobra dobra, narazie to ty tu się gorączkujesz, mnie chcesz ostudzać?
Skąd założenie, że znasz lepiej ten rynek niż ja? Dopiero pojawiłeś się tutaj jesteś kompletnym niubem tak ty jak i smuliki. Ogarnij się i nie rozpędzaj za bardzo skoro nie masz pewności z kim rozmawiasz.
Zostaniesz pozamiatany przez ten rynek, to ci gwarantuje. Nie wiesz nic o tym rynku ani o ludziach do których piszesz. Wskoczyłeś tutaj i
@eXorcist: spekulowałem też dosyć długo więc nie możesz powiedzieć czy wszystko z hodl. Były czasy, że trafiałem nawet stówkę (nie PLN tak dla tego rozgarniętego ;) dziennie na dźwigni. Nie jestem tylko hodlerem ale przede wszystkim spekulantem, którego ten rynek nauczył pokory. W BTC jestem od trzech lat, najtaniej kupowałem za 750 PLN.
@pawlo74: No widzisz lubie być niubem ( ͡º ͜ʖ͡º) . Widzisz znam rynek finansowy.. nie jakieś tam śmieszne biuro maklerskie, bo to nie ma nic wspólnego.. i wiem jak działa ta cała pożywka.. uwierz nie zostanę zaorany.. spekulacja na krypto to jest raczej for fun..wolę coś innego ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mi jest żal ludzi nieświadomych, którzy myślą, że to łatwy $.