Wpis z mikrobloga

@Yolocaust: Pomysł głupi, ale sam problem istnieje, masa osiłków, czy to specjalnie czy mimo woli siedzą jak jakieś knury, najgorsze jak w pociągu zostanie tylko miejsce obok takiego wieprza. Prędzej cię zgniecie niż przysunie nogę do siebie.
  • Odpowiedz
@Yolocaust Akurat akcja spoko, bo sam nie lubię jak jakiś facet w komunikacji miejskiej usiądzie obok mnie i się rozkraczy dotykając nogami moich nóg, wtedy mam wrażenie że to jakiś pedzio, jeśli mu nie przeszkadza, że dotyka nóg innego faceta. Ja wtedy się od takiego idioty ewakuuję.
  • Odpowiedz
@FireDash: czemu glupi? Masz jakis inny pomysl jak zwrocic uwage na ten problem? Bo wbrem heheszkom wiekszosci komentujacych jest to problem. I jest to tak samo w---------e jak puszczanie rapsow z telefonu czy wchodzenie z plecakiem. Nikt nie mowi, ze trzeba sciskac sobie jadra, ale kurla bez przesady jak niektorzy sie rozkracza zajmujac 2 miejsca.
  • Odpowiedz
@Yolocaust: chyba najbardziej mnie ta akcja r---------a.

Głównie przez to, że potrzeba siedzenia w ten sposób jest zupełnie niezrozumiana przez kobiety. Po pierwsze naturalnie się tak męskie ciało układa, od początku życia, od najmniejszych lat. Laska mówi, że ją uczono żeby nogi do siebie brała - no bo k---a idiotko jak nosiłaś sukienki to rozkraczanie się działało tylko na twoją niekorzyść ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do
  • Odpowiedz
ja tam się im nie dziwię, mnie też w-----a jak jadę tramwajem, a jakiś idiota musi pokazać jakie ma wielkie jaja i zająć dwa miejsca


@seicel: no tak, a jak jakis grubas zajmuje 2? A jak baby klada plecaki, torebki i rzeczy gowniaka? Albo w---------a sie z wózkiem
Kazdego mozna posadzić o to samo
  • Odpowiedz
@Yolocaust: @xvovx: te debilki nie zauważyły, że facet ma fiuta, któremu ucisk i wysoka temperatura związana z ciasnotą, szkodzi i tzw menspread to po prostu wrodzona prozdrowotna reakcja ciała by krocze mogło odprowadzać ciepło większą powierzchnią i poprawiać krążenie?
  • Odpowiedz
@FireDash kiedyś omawiałem ten problem, stworzyłem kilka miesięcy temu nawet specjalny wpis poświęcony temu zagadnieniu. Popieram ten ruch, mężczyźni powinni nauczyć się zakładać nogę na nogę i defekować na siedząco. To taki sam problem jak z ludźmi, którzy nie zdejmują plecaka w komunikacji miejskiej
  • Odpowiedz