Wpis z mikrobloga

Tom Hanks odebrał małego fiata. Dla mediów powiedział:

Myślę, że to było coś dla młodzieży w komunistycznej Polsce. To było coś, co chciano mieć. Jest mały i kompaktowy.


Niech mu nikt nie mówi, że takim samochodem 5-osobowe rodziny jeździły przez całą Polskę na wakacje XD

#film #motoryzacja #tomhanks
sing - Tom Hanks odebrał małego fiata. Dla mediów powiedział:

 Myślę, że to było co...

źródło: comment_POzKcQ7cnQbaj7NUHmSfJEeU3UkO7oZF.jpg

Pobierz
  • 166
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@50HerbatGreya: nie no, tutaj nie chodziło o promocję Polski tylko pomoc dla jakiegoś szpitala. Cel chyba został zrealizowany, bo mnóstwo ludzi usłyszało o akcji charytatywnej i nawet sam T.Hanks zaproponował pomoc finansową.
  • Odpowiedz
@sing: To pokazuje jakim gównem jest socjalizm. W tych czasach w Stanach 16 latek za kieszonkowe od rodziców albo za kilka miesięcy pracy mógł sobie kupić używany samochód z silnikiem V8. W tych czasach 40 letni Janusze zbierali w Polsce latami kartki na gównofiata.
  • Odpowiedz
@sing: ja z rodzicami jeździłem. Przez pól Polski i w 4 osoby, ale jeździłem :)
Dodatkowo pamiętam jak kiedyś wracaliśmy z pociągu w 7 osób, ale było wyjęte przednie siedzenie.
  • Odpowiedz
@kujtek: Parking studentom, parking klientom, toaleta tylko klientom. Brzmi zabawnie, prawda? No chyba, że jesteś z tych purystów co chcą się przyczepić dla samego przyczepienia.


@emcter: ale to dopełniacze, a nie celowniki... Serio, nie wymądrzaj się już lepiej...
  • Odpowiedz
Mistrzowska akcja :) Znany aktor (i pewnie wielu jego fanów przy okazji) dowiedział się czegoś o Polsce, a maluszek po raz kolejny pokazał, że jest nieśmiertelny ;)
  • Odpowiedz
@WodzNaczelny: w drugą stronę to też tak działało. W ZSRR się zgodzili wyświetlać amerykański film Grona Gniewu bo myśleli, że to pokarze ludziom jak to źle jest w USA ludziom. W rzeczywistości to ludzie byli zaskoczeni, że nawet najbiedniejsi amerykanie mają swój własny samochód i mogą nim jeździć po całym kraju:P
  • Odpowiedz