Wpis z mikrobloga

Tom Hanks odebrał małego fiata. Dla mediów powiedział:

Myślę, że to było coś dla młodzieży w komunistycznej Polsce. To było coś, co chciano mieć. Jest mały i kompaktowy.


Niech mu nikt nie mówi, że takim samochodem 5-osobowe rodziny jeździły przez całą Polskę na wakacje XD

#film #motoryzacja #tomhanks
sing - Tom Hanks odebrał małego fiata. Dla mediów powiedział:

 Myślę, że to było co...

źródło: comment_POzKcQ7cnQbaj7NUHmSfJEeU3UkO7oZF.jpg

Pobierz
  • 166
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarianoaItaliano: To był taki skrót myślowy, uogólnienie tematu. Już mi się tu nie chce teraz wnikać co było na jakiej licencji, gdzie produkowane i czym napędzane. Tak, wiem, mogli mu przedłożyć historię, że to tak naprawdę nie jest polski samochód tylko na licencji, a polski to był np. Beskid, który zwojowałby świat, gdyby nie... itp. Normalnie Hanks zostałby historykiem motoryzacji, pewnie bardzo go to obchodzi.
  • Odpowiedz
Niech mu nikt nie mówi, że żaden półpijany, przefarbowany 15-latek, ani syn Ubecji NIE miał ani samochodu, ani nowego samochodu.
Stop kapitalystycznej propagandzie.
  • Odpowiedz
Problemem w tym waszym regionaliźmie jest nadużywanie tego DLA

Mam kumpla który nie chodził kuzynowi za małego do sklepu a chodził dla kuzyna do sklepu.

Albo kiedyś dla mamy powiedział że jej coś zrobi a potem dla niej nie zrobił.

Dla kogoś z po za Waszego regionu to jest bolesne. Powiedział mediom a nie dla mediów. Kupił mamie sól w sklepie a nie dla mamy kupił sól w sklepie, niby to samo, niby poprawnie, ale boli w uszy mocno.


@
  • Odpowiedz
Ojciec i w sumie w trzy osoby jechał maluchem do Grecji na zarobek. Za dużo nie zarobili, ale przywieźli sporo dobrego jedzonka, łącznie z arbuzami.
  • Odpowiedz
Najlepsze jest to, że w USA są oderwani tak od rzeczywistości, że myślą że każdego było na Malucha stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WodzNaczelny: Niestety to raczej PRL był oderwany gospodarczo od rzeczywistości, że mało kogo było stać na samochód.
  • Odpowiedz
@daamianno daleko szukać? Też jeździłam z rodzicami na wakacje Deawoo Tico. Pojechaliśmy do St Tropez mając dodatkowy bagażnik na dachu, rower, butlę campingowa do gotowania, wentylator stojący 120 cm i kilkadziesiąt innych przedmiotów, których teraz nie pamiętam. No i bez bagażnika, bo z tyłu w aucie butla LPG ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to nie jedyna taka podróż tym fantastycznym pojazdem samochodowym.
  • Odpowiedz
@SmieszekZawadiaka: nawet było widać, że jest zmieszany tym i uważa to za takie żałosne. A auto pewnie pierdzielnie na jakąś akcje i wpłaci dla jakiejś organizacji charytatywnej. Niestety na arenie międzynarodowej jesteśmy non stop mieszani z gównem, więc jak ktoś pochwali coś polskiego no to widzisz co się dzieje... To już lepiej było kupić mu jakiegoś malucha resoraka ( ͡° ͜ʖ ͡°) robił sobie bekę to
  • Odpowiedz