Wpis z mikrobloga

Zakupmy każdemy celebrycie malucha, wyślijmy stroje ludowe i zapoznajmy z historią Polski. Na prawdę poziom zakompleksienia tego społeczeństwa jest odrażający. Jak gościowi podoba się maluch to niech sobie kuźwa kupi, nie rozumiem dlaczego zależy nam na tych pochwałach i cukrowaniu.
Rozwala mnie zawsze to jakie Polacy maja kompleksy. Kompleksy Polaków wielkie sa niczym Tatry.


@terwer358: Właśnie dzisiaj czytałem o tym, że to wspaniały przykład patriotyzmu i dumy z własnego państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo na polskiej ziemi skręciliśmy włoskiego Fiata...

Społeczeństwo polskie po prostu nie dąży do WŁASNYCH osiągnięć, ale nadal panuje PRLowska mentalność i podejście w stylu: "My Polacy, możemy być dumni z ...." -
@temp01_01: @terwer358: Właśnie wasze opinie powinny być zestawione na przeciw siebie, a ja zawsze szukam drogi po środku. I nie wiem po której jestem.
Z jednej strony zawsze to jakaś promocja polskiej motoryzacji, ludzie nie siedzą w piwnicy tylko coś robią, coś światu przekazują. Może w prymitywny, zaściankowy sposób, ale jednak. Duża grupa ludzi się w to angażuje, dużo ludzi mówi o historii tego pojazdu. I nawet jak Tom Hanks
Myślę, że to było coś dla młodzieży w komunistycznej Polsce. To było coś, co chciano mieć. Jest mały i kompaktowy.


@sing: a źle powiedział, maluch był jaki był ale za komuny każdy chciało go mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to że innych samochodów nie było, to juz inna sprawa.
Prezent fajny, tylko gdzie on będzie parkował, trzymał etc. Do tego kwestia ubezpieczenia - jeśli chciałby nim jeździć etc.

Garaż w tle wygląda na normalny - na 2, może 3 auta, nawet jakby mieścił 4. To pewnie już teraz ma 4 wozy.

Wiec my mieliśmy gest, dużo pary poszło ale tak naprawde Mr Tom pewnie neutralnie do tego podchodzi. Fajnie dostać, coś powie, będzie miły. Ale za rok powie kurna co ja
Z jednej strony zawsze to jakaś promocja polskiej motoryzacji


@nietrzezwomyslacy: Gdyby chcieli promować polską motoryzację (o ile takowa w dzisiejszych czasach istnieje xD) to musieli by mu wysłać Solarisa, Autosana albo Ursusa, a nie ''Polskiego'' Fiata na włoskiej licencji. To już Syrena byłaby bardziej polska, Hanksowi spodobałby się fakt że była napędzana silnikiem do motopompy strażackiej xD
@sing: Nie ma śmiacia, u mnie w rodzinie jest piątka rodzeństwa łącznie ze mną i kiedyś się jeździło w siedem osób, rodzice z przodu, a reszta z tyłu, najmłodsi na kolanach starszych braci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)