Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
Mirki, taka akcja, byłem z różową u jej znajomych na domówce, jako, że nie przepadam za 99% tego towarzystwa to przez cały wieczór wypiłem może ze 2 piwa,głównie gadałem z różowy pasek i jej znajome i paliłem fajki.
No i przyszedł jej "przyjaciel" od dziecka z którymś kiedyś była około 2 tygodni (2 razy się spotkali bo już nie mieszkają koło siebie) ale nie wyszło i ona twierdzi, że się dalej przyjaźnią, typ często próbuje do niej zagadać na fb, bo a to ma jakieś problemy, a to coś w na uczelni albo coś ( takie próby podejmuje ze 2 razy na msc).Ja uważam, że to na 100% próba zwrócenia na siebie uwagi i wgl dąży do jakiejś bajerki)
No i przyszedł dość #!$%@? i uważam, że na starcie już starał się mnie wyprowadzić z równowagi.
Głównie starał się nawiązać jakiś kontakt fizyczny z moim różowym, np opowiadając jakieś swoje "bajki" kładł jej rękę na ramieniu lub łapał za ramię, zwróciłem jej uwagę i przyznała mi rację.
Typ dalej robił swoje, więc i mu zwróciłem uwagę, że nie jest tu sama i żeby się ogarnął bo mnie zaczyna #!$%@?ć,
Nic nie odpowiedział tylko jeszcze się uśmiechnął.
No i jak wychodziliśmy to żegnając się przytulił mojego różowego i złapał ją za tyłek, nie wytrzymałem i zwyczajnie mu #!$%@?łem z pięści w morde, typ lżejszy ode mnie ze 20/30kg padł na ziemię i zrobiła się wielka imba.

Już cała domówką miała mnie za patologię, różowa obrażona śmiertelnie (nie o samą reakcję tylko o to, że mogłem go odepchnąć czy coś a nie od razu lać)
A koleś robi z siebie męczennika który stał się workiem treningowym bez powodu.

Co myślicie?Dobrze się zachowałem?
Staż z różowym 1,5 roku ale oboje traktujemy to bardzo poważnie
Dodam, że uderzyłem kogoś może z 4 raz w życiu ( trenowałem około 4 lat boks tajski ale tego chyba nie powinienem liczyć jako uderzenie kogoś)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 157
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania No i frajer cie wyj@bal. Zrobiłeś to o co mu chodziło. Do tego cie prowokowal.
Inna sprawa, że różowa powinna sama zareagować jak poczuła rękę na swoimi tyłku. Nie zrobiła tego wiec to jej się podobało - trochę to przykre.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ten kij ma dwa końce:

1) Dobrze zrobiłeś, że mu #!$%@?łeś
2) Różowy jakkolwiek dający się macać po tyłku komukolwiek poza Tobą to #!$%@? nie różowy, totalny brak szacunku do Twojej osoby. Zastanów się nad tym związkiem poważnie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dobrze zrobiles. Zwrociles uwage, nie pomoglo, wiec bomba na ryj jak najbardziej zasluzona. Nie ma nic gorszego jak taki "przyjaciel" od dziecka. Teraz tylko powazna rozmowa z rozowa, jak bedzie go bronic to koncz ten zwiazek. Szkoda pozniej Twoich nerwow. Sam przerabialem cos takiego.
  • Odpowiedz