Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu żaliłam się na czekanie na kuriera i niektórzy mnie prawie zjedli, bo przecież podają godziny, blablabla.
Sytuacja z dzisiaj: przychodzi sms że kurier będzie między 11 a 14. Średnio pasuje, więc leci sms zwrotny żeby przełożyli doręczenie na jutro.
8:20 - kurier dzwoni do drzwi.

To by było na tyle z ustaleń :P

#kurierzy #kurier ale na szczęście nie #zalesie bo jeszcze mnie złapał w domu
  • 36
jak zamówisz sobie inpost albo przez pocztę to będziesz mogła kiedy chcesz odebrać


@Konorro: Nie każdy sklep oferuje wysyłkę przez paczkomaty. A wysyłka kurierem Poczty Polskiej wcale nie jest lepsza.

Zrozum też, że taki kurier #!$%@? jak może w takim okresie i pewnie ma ustaloną trasę tak żeby się jak najszybciej wyrobić


@Konorro: A co mnie to obchodzi? Ja nie płacę za zrozumienie tylko za określoną usługę, którą ludzie bez
@BigBadBat: żeby usługi kurierskie funkcjonowały tak jak w pozostałe miesiące, zamiast jednego auta i jednego kierowcy, na dany rejon, potrzeba 5-7 aut i 5-7 kierowców.. żadnej firmie się to nie opłaca, a kurier ma 7 razy tyle pracy.. gdzie normalnie poza okresem ledwo się wyrabia..to jak spada na niego 7 razy tyle pracy to normalne że się nie wyrobi.
@nacpanazielonka: Zamówiłem kuriera do pracy, w miejsce delagacji. Dostaje sms że będzie ok godziny 16, był to piątek więc o 16 planowałem być w drodze powrotnej, więc zmieniłem opcję dostawy na poniedziałek. 2 minuty po wysłaniu sms dzwoni kurier że jest na miejscu, daje mi paczkę w ręce, klika coś w terminalu po czym zabiera mi paczkę ponieważ ma mi ją dostarczyć w poniedziałek... kurtyna
@nacpanazielonka: ja właśnie nie wiem czy te godziny do wyboru to są dla picu? W pewien czwartek do mnie przyszedł tez mail z tej samej firmy, ze dzisiaj przyjedzie paczka. A ja właśnie wyjeżdżałam z miasta na dłuższy weekend wiec kliknęłam ze przekładam na poniedziałek. Kurier i tak przyjechał i zadzwonił do mnie. Bo w sumie wysłali maila na godzinę przed przyjazdem to pewnie już miał te paczkę i tak zapakowana
@delnaja no #!$%@? nic dziwnego, kurier nie ma obowiązku dostarczania paczek po 15. Centrala #!$%@?ła, a kurier nie był w ciemę bity.

Tylko jego dobra wola jeżeli by dostarczył paczkę o tej godzinie. Zwłaszcza, że od piętnastej zaczyna robić odbiory.