Wpis z mikrobloga

@murdoc: No i czego nie rozumiesz? Tak. Podawanie WIEKU w takim systemie ma sens. Nic nie pisałem o spowiadaniu się znajomemu z diety i sytuacji u lekarza.
Bez kitu, dzieci nie rozumieją prostych zdań już. Pauza w szkole do 10:30?
@max1983: To nie można powiedzieć:
- tydzień temu skończył(a) 6 miesięcy
- niedługo kończy 3 miesiące
- ma 3 i pół miesiąca
Nie wiem my jakoś wieku swojej w tygodniach nie liczymy za bardzo.
@murdoc: IT a nie rozumie prostego i logicznego tekstu.
Rozbiję na łatwiejszą formę:

- obrazek wyśmiewa podawanie wieku małych dzieci w tygodniach
- ja podaję konkretne powody że ma to sens (wyżej) i rodzice są często po prostu do tego przyzwyczajeni
- ty piszesz, że "#!$%@? o czymś innym" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uważaj zanim dasz tego commita, bo dziś nie jesteś w formie.
Rodzice śledzą takie strony, rozmawiają z lekarzami i używają takiego systemu. Jeśli spodziewasz się, że na potrzeby rozmów ze znajomymi będą się specjalnie przestawiać, to sorry ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@max1983: No tak, bo takie przestawienie żeby powiedzieć, że ma miesiąc albo dwa zamiast 4 czy 8 tygodni to jest coś niesamowitego. Nie wiem czy czasem najpierw nie muszą składać wniosku o pozwolenie w urzedzie. Wychowałem dwójkę
Takie małe dzieciaki po prostu rozwijają się bardzo szybko i dlatego trzeba być precyzyjnym. Ma to też sens jeśli chodzi o dietę dziecka, sprawy u lekarza itd. itp.


@max1983: Tak, bo #!$%@? wszystkich ludzi poza lekarzem to na pewno obchodzi.

Było milion razy, nauczcie się into wykop.
Takie coś ma sens po urodzeniu jak się mówi tydzień, dwa, trzy tygodnie a nie #!$%@? po 3 miesiącach i to wyśmiewa ten obrazek.


@wiktorek_pl: Nie. Ten obrazek wyśmiewa takie opisywanie wieku dokładnie w 8 i pół miesiącu życia dziecka i choć mogę się zgodzić, że to przegięcie, to nie spotkałem się z tym żeby ktoś tak mówił. Dlatego ten obrazek jest kompletnie z dupy.
Rozumiem, że ma być humorystyczny i
ale tak po prostu się nie dzieje. Rodzice mówią tak o znacznie młodszych dzieciach, a nawet ty zgodziłeś się, że na początku ma to jednak sens.


@max1983: Przecież ja pisałem o pierwszym, drugim, trzecim tygodniu a potem się już mowi miesiac, półtora, dwa, 3 i pół a są ludzie którzy mówią 8 tygodni czy 12 tygodni i to jest #!$%@? a obrazek to jeszcze wyolbrzymia. Wszystko z nim jest ok.
@max1983: Nikt nie stara się niczego zmieniać, ani nie tworzy z niczego z uporem. To jest portal ze śmiesznymi obrazkami i wrzucane są śmieszne obrazki. To, że czasem jakiś wybitny austysta się #!$%@? i zacznie nawijać "że naprawdę to według Dr Zdupusa jest tak i tak" to tylko efekt uboczny.