Wpis z mikrobloga

@nototenteges: czytam Twoje wiadomości i widzę ze zegar biologiczny tyka- ja twraz pobawie sie w psychologa- niebieski około 30, dziewczyny brak, kredytu wziąć nie może wiec perspektywa potomstwa odległa dlatego wiec tak Cie to boli? Albo druga opcja- po 30, różowa jest ale kasa sie nie zgadza wiec bronisz panieniek co chodzą do pracy bo trudno Ci zaakceptować ze zarabiasz za mało? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Znam a obracam sie to różnica. To panienki z mojego liceum wiec chcąc nie chcąc znam wszystki bieżące ploteczki. Jeśli chodzi o towarzystwo z roboty to tutaj jest gorzej- człowiek nie może wyjsć na papieroska na 5 min a mamusie maja #!$%@? wie ile wolnego

Panienki z twojego liceum a towarzystwo już nie z twojej roboty? xd
Mam 23 lata i różową. Staram się obiektywnie patrzeć na świat i z różnych perspektyw.
@nototenteges: powiedz mi; po co kobiecie na zakupach w sklepie z ubraniami wózek? Idziesz na zakupy, zostawiasz dziecko w domu. Ale widzisz wciaz wracamy do typowych madek które nie maja innych zajęć a nie daj Boże pasji i chodzą na zakupy z dzieckiem dla rozrywki #!$%@? mnie i resztę świata?
@HaloHet: Normalni ludzie nie denerwują się na widok matki z dzieckiem. Normalnie ludzie nie wydają pieniędzy kiedy nie ma ku temu potrzeby. Po to wymyślono wózki, żeby nie musieć płacić komuś za opiekę nad dzieckiem.

#!$%@? mnie i resztę świata?


Znowu uogólniasz. Nie jesteś pępkiem świata, takie zachowanie jest bardzo egoistyczne. Oto moja opinia na temat twoich wpisów tutaj.
@HaloHet: to widać alejki są źle zaprojektowane. Jeżeli tam jest to widocznie tam musi być, to jest jej przestrzeń tak samo jak i twoja. Ktoś będzie grubszy (powiedzmy że choroba genetyczna i nie może tego zmienić) i też będzie zajmować tyle miejsca co wózek i co? Jego też zamknąć w domu?

W teorii możesz wynająć sobie kogoś kto będzie za ciebie sprzątał, robił zakupy, zmywał, czesał cię i malował, ubierał, nawet
@nototenteges: nie jestem trollem. To moje osobiste zdanie. Zawsze bede patrzeć z pogarda na matki z dziećmi w komunikacji miejskiej które wpadly z goścmi bez samochodu XD życie to kwestia wyboru. Moje koleżanki z klasy wybrały seks przedmałżeński z przegrywami i teraz sie bujają MPK. Ja wybrałam niebieskiego który woził mnie (zanim zrobiłam prawko) żebym przypadkiem nie jechała autobusem. Wolał żebym jeździła taksówkami bo dla niego to ujma ze jego kobieta
@nototenteges: ej uwielbiam to w wykopie. Napiszesz coś kontrowersyjnego a ktos Cie podsumuje ze niby wie jakie życie prowadzisz ^^ otwórz nie. Ja nawet nie chodzę do pracy, mam swoją firmę, niebieskiego którego niebawem poślubię i z którym ustaliliśmy zgodnie ze nie chcemy dzieci (...)


Jesteś pewna, że Twój facet wie o Twoich ślubnych planach, bo to chyba Ty jakiś czas temu dodałas wpis o tym, że Ci przykro bo jakiejś
@VAPORWAVE mnie ostatnio bardzo rozśmieszyła reakcja takiej madki, wielki wózek stoi na przystanku i czeka na tramwaj a tramwaj na 3 schody i trzeba wejść no i ona do mnie xD niech pani mi pomoże xD ja mówię że najpierw wypada chyba poprosić a tak czy siak ja tym tramwajem nie jadę wiec powodzenia xD i już ból dupy zobaczę jak będę miała swoje ja mówię że nie będę miała i pozdrawiam,