Wpis z mikrobloga

środowisk lewicowo-liberalnych, które od lat twierdzą, że sport i stadiony to nie miejsce na jakiekolwiek manifestacje


@Venro: nie miałem nic przeciwko temu, tak jak nie mam nic przeciwko ludziom o innych orientacjach seksualnych - jestem lewakiem czy prawakiem?
@parachutes:

Dla niego bycie tolerancyjnym to światopogląd


Oczywiście sobie dopowiadasz, nie rozumiejąc zupełnie o czym napisałem.

tak jak nie mam nic przeciwko ludziom o innych orientacjach seksualnych - jestem lewakiem czy prawakiem?


Ja też nie mam, rzecz w tym, że te środowiska przy okazji legijnej oprawy krzyczały, że stadion to nie miejsce na podobne manifestacje. Inny przykład to ME w piłce ręcznej w Polsce, na których kapitan reprezentacji Szwecji miał wystąpić
@Venro: a od kiedy EFL zajmuje się organizacją ME w piłce ręcznej?

Ja też nie mam, rzecz w tym, że te środowiska przy okazji legijnej oprawy krzyczały, że stadion to nie miejsce na podobne manifestacje. Inny przykład to ME w piłce ręcznej w Polsce, na których kapitan reprezentacji Szwecji miał wystąpić w tęczowej opasce jako deklaracja utożsamiania się z (jego zdaniem) prześladowanymi środowiskami LGBT w naszym kraju. Wtedy z lewej strony
@parachutes:

a od kiedy EFL zajmuje się organizacją ME w piłce ręcznej?

Nie potrafisz podać przykładu gdzie EFL ma to "rozdwojenie jaźni"


Mam wrażenie, że nadal zupełnie nie rozumiesz, bo - tak, jak napisałem już wyżej - problem nie jest z organizacjami typu UEFA, FIFA czy angielska federacja (w ogóle nie są istotne), ale ze środowiskami lewicowo-liberalnymi, do których LGBT należy zaliczyć. Po Legii było wystarczająco dużo głosów, że to skandal