Wpis z mikrobloga

Mirek Anonimek #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z formularza nr 213

Imię: Mirek Anonimek

Wiek: 26

Miejscowość: Wrocław


Kim jestem

W skrócie: 60% dżentelmena, 30% bad-boy'a i 10% niespełnionego romantyka. Mimo iż stąpam twardo po ziemi, raczej nie brakuje mi "ułańskiej fantazji" i ciekawych pomysłów. Szczery i bezpośredni ambiwertyk - wykształciuszek.


Mam fajną pracą w której czuję się zawodowo spełniony - nie będę tu jednak o tym zanudzał ;-)


Podobno jestem też pewny siebie i na okrągło uśmiechnięty, jednak nie mi to oceniać.


Wygląd

183 cm / 95 kg / zdecydowanie dandy: sportowa marynarka, koszula, ciemnie spodnie i borgsy - w tym czuję się najlepiej.


Zainteresowania

Jestem bardzo ciekawską osobą i interesuję się prawie wszystkim. Najbardziej jednak kręci mnie: taniec(tańczę od dobrych kilku lat), technika, lotnictwo, filozofia i psychologia. Lubię też sobie poczytać jakąś fajną książkę(np. Vonegutt, Lem), obejrzeć ciekawy film(np. Aronofsky, Allen) albo wyskoczyć na koncert rockowy. Staram się za mocno się nie ograniczać ;-)


Czego oczekuję?

https://www.youtube.com/watch?v=FM7MFYoylVs


Niesamowicie cenię sobie szczerość, inteligencję i otwartość. Zamiast wyobrażać sobie ideały, wolę dać pozwolić drugiej osobie być sobą i miło się zaskoczyć.


Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

Nie ważne jak, ważne z kim. Dla mnie zarówno: wypad w góry, wyjście do teatru, spontaniczny autostop na drugi koniec Europy jak i leniwy dzień pod szyldem "kołdra rozumie" może być idealny. Trzeba się poznać, zobaczyć co się lubi robić we dwoje i na co się ma ochotę - a potem to realizować.


Stosunek do ślubów, dzieci, używek.

Ślub: why not? Nie przeraża mnie to, jednak nie ma co jednak się spinać. Jako niespełnionemu romantykowi niesamowicie podoba mi się wizja, o której kiedyś przeczytałem w "Matka Noc":

"Nadała sobie tytuł Das Reich der Zwei, czyli Państwo dwojga. (...) Das Reich der Zwei, nasze państwo dwojga, miało swoje terytorium, którego zazdrośnie broniliśmy, a które sięgało niewiele poza granice naszego wielkiego małżeńskiego łoża. (...) Nie słuchaliśmy swoich słów. Słuchaliśmy jedynie melodii w swoich głosach. To, co mówiliśmy, nie było mądrzejsze od pomruków i miauknięć wielkich kotów. Gdybyśmy chcieli usłyszeć coś więcej, gdybyśmy pomyśleli o tym, co usłyszeliśmy, zrobiłoby się nam pewno niedobrze. (..)

Ale to się nie liczyło.

Liczyło się tylko jedno...

Dwuosobowe państwo"

Czy to tylko literacka mrzonka? Nie wiem, ale chciałbym to kiedyś przeżyć. Może się uda...


Dzieci: Nie mam. :-) Chciałbym mieć 3 w przyszłości, a wyjdzie, jak wyjdzie.


Używki: Wolę naturalne endorfinki.

Alkohol: Dobry, w umiarkowanych ilościach i w odpowiednim towarzystwie.

Papierosy: 4 lata nie paliłem, ostatnio znów się wciągnąłem - z czego nie jestem dumny. Zamierzam rzucić.

Narkotyki: Zielone mnie nie kręci - okazyjnie jednak nie mam nic przeciwko. Trochę korci mnie aby kiedyś spróbować LSD. Reszcie mówię "nie" - szkoda zdrowia.


Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przesyłajcie wypełniając formularz na http://mirekszukazony.cba.pl/ (nie działa on na przeglądarce wbudowanej w wykopową aplikację na androida - nie przyjmuje zdjęcia, więc jeśli otwieracie link w ten sposób to musicie przejść do normalnej przeglądarki wciskając przycisk w prawym górnym rogu).

Jako załącznik do formularza wymagane jest zdjęcie przedstawiające uczestnika/uczestniczkę z kartką z napisanym nickiem z wykopu (twarz nie musi być widoczna). Zdjęcie maksymalnie 2 MB.

NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ PRZEZ WYKOPOWE PRYWATNE WIADOMOŚCI!

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym zgłoszeniem i chcesz się skontaktować z autorem, to wyślij maila na adres akcjamirekszukazony@gmail.com, a przekażemy Ci kontakt do autora (w wiadomości podaj numer tego zgłoszenia)

@wypok_smieszne_obrazki @nika_blue @kwasnydeszcz @LeVentLeCri

#samotnosc #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #tfwnobf #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #wroclaw
wypoksmieszneobrazki - Mirek Anonimek #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z form...

źródło: comment_RbsqNHlb8wjLoqhA0ZtR0f83dDsTuXdG.jpg

Pobierz
  • 2