Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najśmieszniejsze w tym zakazie handlu w niedzielę? Ludzie, którzy temu przyklaskują. Ostatnio rozmawialiśmy z babeczką po czterdziestce. Na wszystkie sensowne argumenty gospodarcze, ekonomiczne, społeczne i wolnościowe bezradna odpowiedziała w końcu "ale jak byłam w waszym wieku to też sklepy za komuny były zamknięte w niedziele i mi się to zwyczajnie podoba".

Inni nie są lepsi. Większość ludzi pracujących w handlu popierających ten projekt... myśli, że będzie miało dzięki temu dodatkowy dzień wolny xD serio. Oni są aż tak głupi.

"A co mnie obchodzą studenci, niech się za naukę biorą" - też usłyszałem kilka razy.

Jak w chlewie gównem obsranym. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#patologiazewsi #patologiazmiasta #bekazpodludzi #bekazlewactwa #bekazpisu #dobrazmiana #polityka
Pobierz Kismeth - Wiecie co jest najśmieszniejsze w tym zakazie handlu w niedzielę? Ludzie, k...
źródło: comment_GQ2yBrmDZDF4lQgl0ZSHF6B0Lx5FuoE0.jpg
  • 123
@Kismeth: W aktualnej formie nasze społeczeństwo nie nadaje się do demokracji. Może za 15-20 lat, ale zdecydowanie nie teraz w szczególności gdy na najwyższych szczeblach brulują komuchy.
Nie jest brane pod uwagę, chociażby to że człowiek który pracuje w niedziele, ma np. wolny poniedziałek i może coś zalatwić w urzędzie.
Zupełnie nie zwraca sie uwagi na duże ilości studentów, którzy stracą możliwość studiowania.
@Kismeth: ani razu nie słyszałem od opozycji, że inne grupy zawodowe będą pominięte w tej ustawie, to jest jakieś chore. Kasjerzy będą mieli wolne, a inni? Nie tylko służby pracują w niedzielę, pracują też fabryki w ruchu ciągłym. Ciekawe jaki % pracujących w niedzielę, jest zatrudniona w handlu, nigdy nikt nie poruszał tej kwestii. Dlaczego ludzie, którzy pracują w weekendy mają płacone jak za zwykłe dni robocze? Powinno być płacone +100%
@Kismeth a ja jestem za, #!$%@? co niedzielę, czasem jedna wolna wpadnie. Ludzie w niedziele stają się #!$%@?, tabuny ludzi nie rozumieją że chcesz wyjść na przerwę, że czegoś akurat nie ma i na magazynie tego nie znajdę. Zachowują się jak bydło, #!$%@?ą towar bo przecież pan jest od tego to posprząta, no #!$%@?. Nikt kto nie pracuje w sklepie tego nie może zrozumieć.
@Kismeth: czytanie ze zrozumieniem widze kuleje... Napisałem po prostu że dla mnie nie ma znaczenia czy mam wolne w niedzielę czy środę, no chyba że trzeba coś załatwić, to co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)