Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najśmieszniejsze w tym zakazie handlu w niedzielę? Ludzie, którzy temu przyklaskują. Ostatnio rozmawialiśmy z babeczką po czterdziestce. Na wszystkie sensowne argumenty gospodarcze, ekonomiczne, społeczne i wolnościowe bezradna odpowiedziała w końcu "ale jak byłam w waszym wieku to też sklepy za komuny były zamknięte w niedziele i mi się to zwyczajnie podoba".

Inni nie są lepsi. Większość ludzi pracujących w handlu popierających ten projekt... myśli, że będzie miało dzięki temu dodatkowy dzień wolny xD serio. Oni są aż tak głupi.

"A co mnie obchodzą studenci, niech się za naukę biorą" - też usłyszałem kilka razy.

Jak w chlewie gównem obsranym. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#patologiazewsi #patologiazmiasta #bekazpodludzi #bekazlewactwa #bekazpisu #dobrazmiana #polityka
Kismeth - Wiecie co jest najśmieszniejsze w tym zakazie handlu w niedzielę? Ludzie, k...

źródło: comment_GQ2yBrmDZDF4lQgl0ZSHF6B0Lx5FuoE0.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
Większość ludzi pracujących w handlu popierających ten projekt... myśli, że będzie miało dzięki temu dodatkowy dzień wolny xD


@Kismeth: i całe szczęście, że tymi, którzy najbardziej ucierpią na zakazie, będą właśnie tacy prości idioci.
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: To mnie właśnie śmieszy. Ludzie którzy chcą mi postawić mszę i zakupy w kontrze. Od małego z rodzicami po mszy szliśmy na zakupy. W niczym nikomu to nie przeszkadzało. Teraz sam śmigam na mszę a jak trzeba to na zakupy/kino/cokolwiek innego. Jedno drugiego nie wyklucza a jakieś oszołomstwo chce mi wmówić co innego.
  • Odpowiedz
@Kismeth: niedziela dla rodziny - zamknąć: kopalnie, elektrownie, straże pożarne, szpitale, posterunki policji, granice bo NIEDZIELA DLA RODZINY. Dlaczego jedyną grupą uprzywilejowaną mają być tylko sprzedawcy/kasjerzy? Przecież inni ludzie też pracują w niedziele, a jakoś nie drą się "hur hur chcem wolnej niedzieli dla rodziny".
  • Odpowiedz
"A co mnie obchodzą studenci, niech się za naukę biorą" - też usłyszałem kilka razy.


Tak na marginesie: #!$%@?ące jest podejście, zwłaszcza do studiów dziennych, że studenci powinni się tylko uczyć zamiast uczyć i pracować. W ten sposób z wykształcenia wyklucza się ludzi, którzy chcą poprawić swoją sytuację ekonomiczną. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kismeth: Mloda demokracja, ubogi swiatopoglad, ignorancja i widzenie tylko czubka wlasnego nosa - w tym bym sie doszukiwal przyczyn takich opinii. A juz za przywolywanie zbrodniczego systemu jako argumentu za glupim przepisem powonnismy sie gleboko zastanowic nad stanem polskiej demokracji.
  • Odpowiedz
a najlepsze jest to ze 90% ludzi w miastach po kosciele idzie do marketu obok kosciola albo do galerii...


@siodemkaxx: właśnie dlatego się nie zdziwię jak w firmie obroty spadną, bo ludziom do samego kościoła nie będzie się chciało dupy ruszyć i zostaną w domach xD
  • Odpowiedz
@Kismeth: jestes za demokracja czy nie? Bo jesli tak to nie powinienes wysmiewac innych ze maja swoje zdanie w tej sprawie. Od glupoty bardziej nienawidze jedynie hipokryzje
  • Odpowiedz
  • 16
@Kismeth >myśli, że będzie miało dzięki temu dodatkowy dzień wolny xD serio. Oni są aż tak głupi.

Podejrzewam że większość tych ludzi albo będzie rozkładać towar w zamkniętym sklepie albo robić robotę na magazynie więc tak czy tak będą musieli być w pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz