Wpis z mikrobloga

@Manieq22: Mustang ech wymarzony samochód mojego niebieskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak wygram w Lotto to będzie mój pierwszy zakup ( ͡ ͜ʖ ͡) a na razie gratuluję i niech Ci służy i wozi bezpiecznie!
@Sniezny_Koczkodan: po pierwsze: nie odpowiedziałeś mi na pytanie co Twoim zdaniem jest warte swojej ceny.
Bo właśnie dlatego że najtańsze to ma sprzedaż a Ty uważasz że to zła cena, więc czekam na inne propozycje Twoim zdaniem warte swego.

Rajdy, serie gt, są manuale albo pół automaty. Więc powiedz mi gdzie tak wszyscy jezdza w pełnych automatach. Może i ja się myle, więc zacznij dawać przykłady na to co mówisz.

Nie,
Mustang za 183k z coyote pod maską, nie jest tyle warty. Ale bezpłciowe wrx sti z pierdziawką pod maską jest już warte od 47k euro?


@Koral_Koralowy: jak pojedziesz na wieś to mustang będzie lepszy pod Kościołem, masz rację ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Evo nie ma, bo Mitsu ma gównianą politykę- robią crossoevery tylko. Sti to bardzo fajny model, niestety sporo teraz traci, bo ludzie zamiast prowadzenia patrzą tylko na 0-100, co z tego, że np. taki mustang jedzie jak gówno, ważne, że ma v8 i jakieś tam 0-100, a lepsze w manualu, to bierem manuala! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mustang ma jakieś wyniki sprzedaży, bo to najtańsze auto z v8.
po pierwsze: nie odpowiedziałeś mi na pytanie co Twoim zdaniem jest warte swojej ceny.

Bo właśnie dlatego że najtańsze to ma sprzedaż a Ty uważasz że to zła cena, więc czekam na inne propozycje Twoim zdaniem warte swego.


@alpineking: a w ryj jak za darmo to też weźmiesz? Dla mnie mustang to jest typowo stulejarskie auto, v8 pod maską, #!$%@? wszystko inne xD Do tego ta cała otoczka w EU, w
kończą się argumenty to trzeba iść w ad personam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sniezny_Koczkodan: ( ͡° ͜ʖ ͡°) z twoich wypowiedzi jasno bije fakt że jesteś albo trolem albo masz problem natury bliżej mi nie znanej dlatego dalsza konwersacja jest dla mnie bez większego sensu.
@Sniezny_Koczkodan:

a w ryj jak za darmo to też weźmiesz? Dla mnie mustang to jest typowo stulejarskie auto, v8 pod maską, #!$%@? wszystko inne xD Do tego ta cała otoczka w EU, w USA to zwykłe auta, mają v8, bo amerykanie lubią grubo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Twoje argumenty są na tyle gówno znaczące że takimi tekstami musisz sypać? Przykro ( ͡º ͜ʖ͡º
Twoje argumenty są na tyle gówno znaczące że takimi tekstami musisz sypać? Przykro ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak ktoś kupuje wygodne coupe z dużym silnikiem to je sulejarz i #!$%@? wszystko inne bo pan i wladca tak powiedzial xDDDD


@alpineking: nie ma to jak być głupim (nie potrafisz czytać ze zrozumieniem) i próbować robić z siebie mądrego wychodząc na jeszcze większego durnia xD

Jeśli rozmawiamy nad średnią
@hypation: znaczy kurde, nie wiem jak to określić, po prostu zawieszenie wydawało mi się zbyt miękkie, i przy dodaniu gazu przód szedł w górę, hamowanie w dół, i zakręty cała buda na boki. W samych zakrętach na wejściu był uber pod sterowny by na wyjściu zamiatać tyłem mniej więcej o coś takiego mi chodzi. Jeśli uważasz że to gierka to polecam zobaczyć to:
@Manieq22: Gratuluje fury :). Jedno mnie zastanawia. Jak w USA jeździ się takim autem? Słyszałem, że tam policja jest straszenie czuła na przekroczenia prędkości i do póki nie przekracza się więcej niż 10-15 mp/h jest wszystko w porządku ale jak się przekroczy mocniej to po dwóch minutach pojawiają się niebieskie światełka w lusterku. Jest to prawda?
Jednak jestes idiota.


@alpineking: bo mam inne zdanie, kek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolega przewiózł automatem i już #!$%@? AT i gowno wszyscy wiedzą xd


@alpineking: ciekawe co później robiliście razem, skoro masz taki ból dupki xD

Lubie bardzo automat. BA firmówka następna też będzie automat. Ale mając styczność z grami i samymi lambo i Ferrari w nich to niestety z rzeczywoscioscia ma mało wspólnego. Jest
@rekoj: znam tytuł. Mustang waży ponad 1700kg zalany etc. masz napęd na tył. Nie oczekuj więc od niego zachowania typowego dla BRZ czy MX5 ponieważ są lżejsze oraz mają mniejsze silniki. Mustang nie jest autem sportowym(po pewnych modyfikacjach, może zacząć ocierać się o takie miano, jednak stockowy zdecydowanie nie jest autem sportowym), bliżej mu do GT, połykacza km.
@Manieq22: jak mnie dupa boli zaraz nie wytrzymam. NO STRZELAJ DO POLAKA!


Tak na powaznie to fajna furka. Mustangi nawet w Polsce nie sa jakos szczegolnie drogie ale podejrzewam ze koszty utrzymania + koszt paliwa robi robotę.

Swoja droga jaki silnik i jakie spalanie? ( ͡ ͜ʖ ͡)
Wersja Gt premium 5.0 z V8 jedyny prawilny wybor
@Manieq22: to jak to jest colego z Mustangami w stanach? Mowio ze kazdy se moze kupic bo takie tanie

Dla Mirka programisty tanie jest wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie patrz na cene msrp bo do tego trzeba dodac jeszcze tax plus gwaeancje itp oczywiscie kazdy sprawdza wersje najbiedniejsza zapominajac ze gt sa troszke drozsze jednak
@Manieq22: Gratuluje fury :). Jedno mnie zastanawia. Jak w USA jeździ się takim autem? Słyszałem, że tam policja jest straszenie czuła na przekroczenia prędkości i do póki nie przekracza się więcej niż 10-15 mp/h jest wszystko w porządku ale jak się przekroczy mocniej to po dwóch minutach pojawiają się niebieskie światełka w lusterku. Jest to prawda? Osobiscie jeszcze nigdy mnie nie zatrzymali, ale lepiej nie przekraczac predkosci, zalezy tez jaki stan.
@rekoj: znam tytuł. Mustang waży ponad 1700kg zalany etc. masz napęd na tył. Nie oczekuj więc od niego zachowania typowego dla BRZ czy MX5 ponieważ są lżejsze oraz mają mniejsze silniki. Mustang nie jest autem sportowym(po pewnych modyfikacjach, może zacząć ocierać się o takie miano, jednak stockowy zdecydowanie nie jest autem sportowym), bliżej mu do GT, połykacza km.


Dokladnie tak jest, sportowe mustangi to bardziej GT350 i GT500