Wpis z mikrobloga

Czemu starsi ludzie mają taką zasraną mentalność polaka? Gadam sobie fajnie z mamą, przedstawiam jej pomysł na działanie mojej firmy, lajtowo sam wszystko mogę prowadzić i duża szansa, że zarobie dobre pieniądze i po tym jak zapytałem czy mi nie pomoże z tym usłyszałem


Niech zapieprza w tej swojej gównorobocie do śmierci za śmieszne pieniądze, a jej szef śmiejąc się jej w twarz weźmie drugiego merca z salonu..

#polska #polakibiedakicebulaki #zalesie #rodzice
  • 45
@eksplozjawlondyskimmetrze: ale wiesz, że założenie firmy nie kończy się wraz z wpisem do ceidg, przecież musisz wszystkie papiery ogarniać, wiedzieć jak się interpretuje przepisy, być na bieżąco. Jeśli nie zlecisz tego księgowej to będzie wszystko na twojej głowie. Chyba, że twoja mama jest księgową i nie chce ci pomóc, to słabo. Chyba, że wie, że masz słomiany zapał( ͡° ͜ʖ ͡°)
mlm


@Fallenzgr: ''olej napędowy'' z Niemiec będę importował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shanny: 18, ale jestem na tyle świadomy co dają mi te oceny, że wolę zająć się czymś poważniejszym niż sprawdzian z gównoprzedmiotu
@Namenick: na razie rozmawiałem z moją mamą, której podejście do mnie jest strasznie irytujące i o to mam ból dupy, a wiedzę, która jest mi potrzebna mogę w każdej chwili nabyć
@Kypy: nie ma swojej firmy, pomagała prowadzić firmę swojej siostrze i jest dość ogarnięta w tych papierach, no właśnie to jest śmieszne, że jak mi się nie uda to najwyżej nic nie zarobię, bo jeśli mogę część swoich pieniędzy przeznaczyć na inwestycję w firmę to dla mnie super, rozwijam się- nie będzie mi szkoda
18, ale jestem na tyle świadomy co dają mi te oceny, że wolę zająć się czymś poważniejszym niż sprawdzian z gównoprzedmiotu


@eksplozjawlondyskimmetrze: Samo to, że masz takie podejście do nauki w szkole, oznacza, że może jednak brakuje Ci trochę świadomości i trochę pokory, która też może być przydatna przy ocenie własnych możliwości. Myślę, że po prostu byłeś zbyt pewny siebie i matka doszła do wniosku, że nie czujesz powagi sytuacji. Własna
@Fafnucek: często lubię Twoje wypowiedzi, ale tu nie wiem czy żartujesz czy #!$%@? głupoty. Skąd wiesz jak zachowują sie wszyscy ludzie na świecie? Kaskaderzy, kierowcy wyścigowi oni też "przechodzą w teyb ostrożnego asekuranctwa"?
@Sarza01: to w jakim stopniu jest to, co napisałem zgodne/niezgodne z prawdą? Ta opinia, to twoje subiektywne odczucie, czy efekt jakichś poważniejszych badań/przemyśleń/doświadczeń?
No i dlaczego, to co napisałem jest hipokryzją?
P.s. znam jednego rajdowca i kilku kaskaderów i z tego, co zaobserwowałem, to z wiekiem stają się mniej szaleni i bardziej ostrożni.
P.p.s. oczywiście, że nie mogę się wypowiadać w imieniu wszystkich, ale w tym temacie taka nieścisłość ujdzie.
@Fafnucek: Ta opinia, to twoje subiektywne odczucie, a nie efekt jakichś poważniejszych badań/przemyśleń/doświadczeń. Wiec ma gówno wspólnego z prawdą.
Znam kilu graczy giełdowych i stanie się bardziej ostrożnymi to dla nich najgorsze co mogli by zrobić. Takie głupie gadanie, bo znam 3 osoby co tak się zachowują więc WSZYSCY, podkreślam WSZYSCY tak się zachowują.

Nie ma się co spierać. Po prostu uważam taką generalizacje za przesadę. Dla Ciebie jest ok, niech