Wpis z mikrobloga

@sledz: w mojej szkole było tak, że część nauczycieli nie miała problemu z wypuszczaniem do kibla ale byli tacy co nie pozwalali. A ty zarzucasz wszystkim że walimy ścieme xd i jeśli nie widzisz nic upodlającego w pytaniu o podstawową czynność fizjologiczną to z tobą jest coś nie tak. Jak to co ma praca ze szkołą, wyjście do kibla, czytać nie umiesz? Kolejny belfer na stronie
@K_aro rodzice co wmawiali ze oni chodzą do pracy, a twoja praca jest szkoła? Kek.
Nie widzę nic w tym wstydliwego. No ale ja tu nie jestem widocznie gościem ze stalową psychiką. Nie zarzucam, że sciemę, ale że jest spora przesada.
Jak radziłeś sobie w momentach w gdy facetka sprawdzała zadanie a ty go nie miałeś? Narkotyki, samookaleczenia?
@sledz: xd kisne z ciebie mocno. Bo argumentacje masz taką słabą, a trzymasz się jej jakbyś wisiał nad przepaścią.
Nie mam rodziców, wychowywała mnie ciotka z wujem i nikt mi nic nie wmawiał. Po prostu pytanie o takie pozwolenie jest słabe. Ale nauczyciele w szkolachszkołach średnich czy podstawowych mają taki syndrom wyższości, wymagają wiele idiotyzmów. Idź na uczelnie i zobacz, czy tam ktoś zabrania jeść czy pić na wykładach? Czy ktoś
@K_aro o to jak jeździłas na olimpiady to faktycznie wiesz i to jest argument, który przesądza wynik dyskusji.
Nagle słabe i juz nie upokarzające. Chyba zaczynasz dostrzegać przesadę. Ciesze sie że udało mi sie sprowokować.
Szczerze ale jakiś respekt sie przydaje wobec nauczyciela. Wyobraź sobie szkole że uczeń nie musi o nic zapytać, poprosić. Czego to uczy? Jasne ze pytanie o WC jest trochę głupie no ale nie róbmy z tego traumy
@sledz: co? Xd w którym miejscu dostrzegam przesade? Przecież nigdzie nie jest tak napisane, a w ogóle od pierwszego komentarza pisze że nie wszyscy nauczyciele bo są tacy co nie mają z tym problemu. Znam szkoły w ktorych jest zakaz wychodzenia w trakcie lekcji i raczej to jest częściej spotykane.
Kto tu robi traume? Po prostu jest głupie tak jak zauważyłeś. I tylko o to chodzi. A mi chodziło głównie o
@agataen jeszcze sale lekcyjna zamykaj po dzwonki na lekcje, a klucz chowaj do szuflady by ktoś Ci z lekcji nie uciekł, spuźnialscy musieli się płaszczyć przed drzwiami lub cholera wie co...
I usprawiedliwienia do rodzicow tez trzeba bylo przynoscic w przypadku nieobecnosci


@saper_vodiczka: A co, sam chciałeś sobie usprawiedliwiać nieobecności? Albo jesteś dzieckiem i mama usprawiedliwia, albo dorosły i przynosisz zwolnienie lekarskie ZUS ZLA
sory, lekcja trwa 45 minut. Jeśli dziecko załatwi potrzeby na przerwie i jest zdrowe to nie ma opcji zeby "zachcialo" mu sie podczas trwania lekcji i tyle. A jeśli ma problemy z układem moczowym to zaświadczenie od lekarza ląduje u wychowawcy i nie ma problemu. @PtactwaWiele owszem nauczyciel będzie miał konsekwencje. A gimnazjalista w drodze do toalety może wymyślić milion głupich rzeczy.


@agataen: jak byłem gimnazjalistą, to byłem jeszcze strasznym gnojkiem,
@Polynasia: Jak pamiętam podstawówkę 20 lat temu, na jednym piętrze około 15 sal w każdej po 30 osób. Sale zamykane na przerwę "bo tak". 500 osób się zbierze...