Wpis z mikrobloga

Bracia 5-Sposobiec jak ja ich #!$%@? nienawidze. Robia jakies gowno dla 6 latkow i najbardziej to kisne jak demonstrują te swoje "patenty" tak #!$%@? super swietna zabawa 5 chłopów przed 40tka krzyczy i gwizda jak to super fun jest pograć w jakąś marną grę z trocin.
Ja #!$%@? co to mi na tym #polskimyoutube wyskakuje to ja nie wiem #heheszki #gorzkiezale ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_AMGIuLjMW7r7QY9Gpj47mQk3S6yjLpRr.jpg
  • 8
  • 154
@bobbyjones: No jak mnie #!$%@?ą takie poradniki DIY w stylu 5 sposobów na. HURR DZISIAJ POKAŻEMY JAK SAMODZIELNIE W KILKA CHWIL I W DOMOWYM ZACISZU ZROBIĆ TAKĄ SUPERANCKĄ DONICZKE. Myślę sobie #!$%@? ale zajebiście właśnie takiej potrzebowałem, zaraz se zrobie taką i wsadze paprotke. POTRZEBNE BĘDĄ STARA BUTELKA, TOKARKA, TENSOMETR, OSCYLOSKOP I #!$%@? WZBOGACONY URAN KTÓRY ZNALEŹĆ MOŻECIE W DOWOLNYM SKLEPIE CHEMICZNYM. No to #!$%@? do rossmana a tam #!$%@? zonk
@bobbyjones kiedyś mieli fajne "sposoby" przydatne i z konkretnym objasnieniem o co chodzi. Teraz większość odcinków jest pod sponsorow robione na szybko, intro absolutnie nie pasujące np zawsze kisne jak sztaba W intro mechanik a za chwilę robi jakieś babeczki dla studentow, potem arczi w profesjonalnej kuchni wygląda na to że coś będzie gotować A za chwilę robi etui do telefonu z kleju na gorąco xD