Wpis z mikrobloga

Myślałem że to jakieś biedne rodziny a tam np w jednej paczce Piotr i Paweł chcą gry na #ps4 XD


@Oskarek89: bo takie jest założenie. nie wiem jak dokładnie brzmiał opis rodziny, ale albo ktoś poleciał w wała z przepuszczeniem takiej rodziny (mało prawdopodobne, bo żeby rodzina doszła do etapu na którym ty możesz przeczytać opis musi przejść długą drogę), albo nie zrozumiałeś/przekręciłeś opis.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: od zeszłego roku się coś pozmieniało w Szlachetnej Paczce. Ten ksiądz się tym zajmujący mówił w telewizji kiedyś że 500+ zmieniło sytuacje rodzin wielodzietnych i teraz mają jakieś inne kryteria naboru.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: wszystko wygląda w porządku. paczka to nie tylko najpotrzebniejsze rzeczy niezbędne do przeżycia, ale też małe upominki dla każdego z rodziny (związane np. z zainteresowaniami, mające po prostu formę miłego prezentu na święta). to jest dosłownie po 1 rzeczy na osobę, zazwyczaj stanowiącej ułamek procenta wartości całej otrzymanej paczki.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: chyba coś zmienili bo czytam drugi raz i nic nie widzę o grach na konsole. chyba że pójdę po okulary.
swoją drogą mogli natrzaskać jeszcze z trójkę dziecioków jak taka bida.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: #rozowypasek podczytuje z wizażu (tutaj temat) i z jeszcze jakiejś grupy na FB - takie zbiory ogłoszeń a'la #januszebiznesu #s---------x etc i tak w potrzebach mamy np
Część 4. NAJWAŻNIEJSZE POTRZEBY RODZINY
Najważniejszą potrzebą są rzeczy codziennego użytku typu ubrania i jedzenie. Pani Marta prosi również o kuchenkę, obecna nie jest w najlepszym stanie.
Dorota - wózek dla lalek, Kamil - gitara, pozostali członkowie rodziny
  • Odpowiedz
@IceBeast:

@Oskarek89: wszystko wygląda w porządku. paczka to nie tylko najpotrzebniejsze rzeczy niezbędne do przeżycia, ale też małe upominki

XD BŁAGAM CIE
o tej rodzinie piszą, że srają i szczają na dworze a za chwilę okazuje się, że gówniaki mają PS4 xD
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Tylko mnie tym w-------ś, młode osoby, siedzą na dupie i czekają na zbawienie zamiast się wziąć za robotę. Wybierają sobie upominki, gry na ps4, i inne badziewa a osoby, które naprawdę potrzebują mają po 0% paczki. Powinni w---------ć tych s-------i i wziąć tych którzy naprawdę potrzebują. WYstarczy porównać rodzinę numer 12 i 29. Dwa inne światy.
  • Odpowiedz