Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie dlaczego polscy mężczyźni tak często popełniają samobójstwa. Jedną z przyczyn na pewno jest zachowanie Polek. Oziębłość, zero empatii w stosunku do faceta, mało ciepła, nie potrafienie into łechtanie męskiego ego. Ile dziewczyn potrafi powiedzieć coś takiego? Garstka.

jestem z ciebie dumna kochanie, tak ciężko pracujesz


albo

kochanie ale przystojnie wyglądasz dzisiaj w tej koszulce


To właśnie przy takich kobietach mężczyźni potrafią zbudować duże biznesy albo być na szczycie w swojej branży. Przy empatycznych i ciepłych. A Polki żyją w przekonaniu, że skoro już się ma to nie trzeba dbać. Albo znajdzie się kolejny.

#rozowepaski #zwiazki #samobojstwo #polska #tinder #tfwnogf
  • 47
@Yolocaust: o #!$%@? xDDD połowa facetów, z którymi spotykają się moje koleżanki nie ma fury, ani mieszkania. Druga połowa jest na dorobku i dorabiają się wspólnie. Nie przypominam sobie, żeby jakakolwiek z moich koleżanek pomyślała "oo no facet mi się podoba, ale nie ma mieszkania, to z nim nie będę" xDDDD
Chociaż oczywiście znam i tępe dzidy, laski na jeden raz - ale faceci takie lubią, więc później za to płacą.
Ale tak facetów wychowywano od zawsze i nie ma w tym nic złego. Natomiast podejście do kobiet rzeczywiście bardzo się zmieniło na przestrzeni ostatnich lat. Ja nie mam nic przeciwko żeby czuć na sobie presję, żeby się doskonalić i osiągać coraz więcej. Figurka Hi-Mena nie powoduje u mnie depresji, z uwagi na niemoc osiągnięcia wygorowanych standardów wobec mężczyzn.


@Dakkar: zmiany cywilizacyjne jednak zrobiły swoje, pozycja kobiet i jej perspektywa znacznie się
@SzalonyFanMalysza Nie tylko brak wsparcia ze strony swojej kobiety, ale też rodziny, znajomych czy nawet przestrzeni medialnej, kulturowej. Dodatkowo facet, któremu powinie się noga wstydzi się sam przed sobą, często ukrywa swój ból i, jakkolwiek strasznie to brzmi, łatwiej mu o samobójstwo niż zaakceptowanie faktu porażki i szukanie realnej pomocy. Jest ogólnospołeczna presja, wymagania kobiet to tylko jej część.
@eoeoeo: Co to znaczy ogarnijcie się? Często gęsto widzę takie teksty, ale nikt nie raczy wytłumaczyć o co chodzi. Od ponad 10 lat ogarniam się, poprawiam swe życie, ale może czegoś nie robiłem, nie wiem. Takie teksty to typowe przerzucanie winy na mężczyznę. Ale jeśli ktoś przegrywa w jakiejś dziedzinie życia, to tylko w małym stopniu z własnej winy, ale zazwyczaj z przyczyn od niego niezależnych.
@kwadratowekolo: No a kto jest winny temu? Właśnie to znaczy ogarnąć się-przestać obwiniać wszystkich dookoła i brać odpowiedzialność za swoje życie. Nie wierze, ze to piszę, pewnie do dorosłej osoby. Nikt Cię za rękę nie poprowadzi, nawet jeśli uda Ci sie kogos przekonać, że Twoje życie jest niesprawiedliwe. Ludzie chorzy, biedni, bez dostępu do wygód cywilizacji, potrafią się wybić i osiągać sukces, a stuleje z wykopu się żalą, bo im laski
Warunki swego życia poprawiam odkąd miałem na tyle siły by zatrudniać się w różnych pracach. I jeśli chodzi o kwestię finansową, to myślę że ile mogłem to uwalczyłem i z tego jestem w miarę zadowolony. I tobie tak się pisze, że to niby danie dupy, bo pewnie miałeś doświadczenia z kobietami jeszcze przed 18 rokiem życia. Ale postaw się w sytuacji kogoś kto ma przykładowo 28 lat i żadna kobieta poza prostytutką