Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie dlaczego polscy mężczyźni tak często popełniają samobójstwa. Jedną z przyczyn na pewno jest zachowanie Polek. Oziębłość, zero empatii w stosunku do faceta, mało ciepła, nie potrafienie into łechtanie męskiego ego. Ile dziewczyn potrafi powiedzieć coś takiego? Garstka.

jestem z ciebie dumna kochanie, tak ciężko pracujesz


albo

kochanie ale przystojnie wyglądasz dzisiaj w tej koszulce


To właśnie przy takich kobietach mężczyźni potrafią zbudować duże biznesy albo być na szczycie w swojej branży. Przy empatycznych i ciepłych. A Polki żyją w przekonaniu, że skoro już się ma to nie trzeba dbać. Albo znajdzie się kolejny.

#rozowepaski #zwiazki #samobojstwo #polska #tinder #tfwnogf
  • 47
  • Odpowiedz
@Yolocaust znam może dwie takiego typu. Reszta jest spoko, w ogóle wszystko dla faceta zrobią, same narzekają że dużo się przytulają, a facet są tylko buzi.
To trzeba przyciągać fajne dziewczyny, weryfikować babeczkę - jeżeli ci nie odpowiada, to aut.
Oczywiście, że w zasadzie połowa jest takich, a połowa takich. Ale takie dziewczyny jakie opisujecie to też są ewenementy xD
  • Odpowiedz
@Akayari: swego czasu na r/askreddit pojawiło się pytanie w stylu czego najbardziej nie lubisz w byciu mężczyzną i właśnie to, o czym wspomina op było najbardziej plusowana odpowiedzią. Ja rozumiem, że jesteś inna niż wszystkie, ale nie zamiatajmy pod dywan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@4Head i tak w to nie wierzę. Jak napisałam, znam mnóstwo dziewczyn normalnych, fajnych, oddanych facetowi. Takie lumpy jak pisze oo to garstka :P
  • Odpowiedz
A Polki żyją w przekonaniu, że skoro już się ma to nie trzeba dbać. Albo znajdzie się kolejny.


@SzalonyFanMalysza: A nie jest tak? xD
To akurat wina rakowego podejścia facetów. Zawsze znajdzie się chętny.

A potem płacz, bo kobieta nie jest głupia i sobie z tego sprawę zdaje. Nie ma co się łudzić.
  • Odpowiedz
@nofink: A jakieś badania dotyczące tego, że mężczyźni mają słabszą psychike od kobiet, czy przyszedłeś narzekać na brak źródeł zostawiając komentarz bez źródeł?

@SzalonyFanMalysza: Mężczyźnie nie popełniają samobójstw bo kobiety ich nie doceniają. O wiele wiecej racji ma uzytkownik @utopjec.
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: Bzdura. Glownymi przyczynami sa: Dlugotrwaly stres, przepracowanie, dlugi finansowe, problemy w pracy czy nawet zle odzywianie.
A zone/dziewczyne masz taka jaka sobie wychowasz i na ile sobie pozwolisz wejsc na glowe.
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: Stary, miałem kilka lasek w życiu i każda tak mówiła xD Ja #!$%@?, gdzie wy znajdujecie te karyńska xD i że wam się lampka nie zapala po kilku tygodniach, jak jest jebnięta? xD
  • Odpowiedz
  • 1
@utopjec Ale tak facetów wychowywano od zawsze i nie ma w tym nic złego. Natomiast podejście do kobiet rzeczywiście bardzo się zmieniło na przestrzeni ostatnich lat. Ja nie mam nic przeciwko żeby czuć na sobie presję, żeby się doskonalić i osiągać coraz więcej. Figurka Hi-Mena nie powoduje u mnie depresji, z uwagi na niemoc osiągnięcia wygorowanych standardów wobec mężczyzn. Ale mimo to chcialbym czuc wsparcie i zrozumienie ze strony kobiety, a w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maginalia, nie, trafił na księżniczkę, która myślała, że to przecież facet musi wszystko zorganizować, bo to leży w jego obowiązku. A jak facet nie zorganizował, to sobie pomyślała, że facet dupa i nie umie postępować z kobietami. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ale tak facetów wychowywano od zawsze i nie ma w tym nic złego.


@Dakkar: No właśnie jest, bo ciągłe napieranie na perfekcjonizm i wyścig szczurów często prowadzą do chronicznego stresu i depresji, gdy jednostka uświadamia sobie że nigdy perfekcji nie osiągnie, a ta do samobójstwa. Chłopców nie uczy się szukać i prosić o pomoc, choćby tutaj artykuł o tym.
Skrywanie uczuć, zamykanie się w sobie, nigdy nie było i
  • Odpowiedz
@Smutnytramwajzruczaju: eh, ja pisałam o zawiści między facetami w Polsce. Zamiast się cieszyć, że ktoś w tym kraju się dorobił - pomimo przeciwności, to wieczne wyśmiewanie się, narzekanie, mieszanie z błotem każdego kto się jakoś wyróżnił. Spójrz np. na wyśmiewanie się z grubych dziewczyn na wykopie - jaki to w ogóle ma cel i czemu ich obchodzą obce kobiety, których nigdy nawet nie poznają? Zawsze mnie bawi, że tak piwniczaki płaczą
  • Odpowiedz