Wpis z mikrobloga

#mircod #kompaniamirkow #cod

@Pidzej94 ożywił społeczność, to ja dorzucam do pieca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wpadłem byłem na pomysł customowej kampanii multiplayer (w sensie sami wymyślamy misje, fabułę do istniejących map z gry + tych dostępnych na gamebanana czy innych).

W skrócie:
1. Dzielimy się na tych, co chcą w kampanii grać jako alianci, i tych co chcą grać jako Niemcy. W obu teamach będzie po min. 5 max. 10 osób. Pierwotnie ma być 5, jak będzie popularność to zwiększymy do 10. Gracze będą się zmieniać co misję, więc od każdej osoby z teamu aliantów czy osi będzie zależeć historia w fabule.
2. Kampania odbywać się będzie w trzech trybach: Team Deathmatch, CTF albo HQ (żeby resp był non-stop).
3. Fabuła:
Punktem startowym będzie inwazja na Normandię (najprawdopodobniej ta mapka - https://gamebanana.com/maps/14091 ) - jeżeli drużyna Aliantów wygra na w/w mapie, odbędą się następnie dwie mniejsze potyczki (mapy Brecourt i Carentan). W razie porażki na tych dwóch potyczkach Alianci mają jeszcze szansę na utrzymanie przyczółka - bitwa o Caen (na mapie Caen). Wygrana Aliantów oznacza przesunięcie się frontu w głąb Francji (i 'historyczną' gałąź kampanii), wygrana Osi w tej bitwie oznacza zwinięcie przyczółka (i 'ahistoryczną' gałąź kampanii, m.in. powrót Niemców do Afryki czy kontratak na froncie wschodnim)
4. Każda misja kampanii będzie nagrywana - albo jedna osoba w spectach, albo po jednej osobie z każdego teamu (dwie perspektywy). Potem dokręcamy jeszcze wprowadzenie i końcówkę fabularną i wrzucamy na kanał na YouTube.
Całość mniej więcej wyglądałaby tak: https://www.youtube.com/playlist?list=PLvy1ZtcElnUoytV1VTNI8_jz5NDRfVnyY ale nie podobnie.

Co wy na to? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_rRPP6BSxeu3AMAL0LDUhTKzqmJYz4Lxy.jpg
  • 69
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (302)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @palevicev @ZmutowanaFrytkownica @matus112 @DPary @emadero @ShowTimeUszatek @JeszczeZyje @Zdenek @KaarasKar @lubie-z-placki @ORMO-27 @paaweuuu @losewos @Utylizejszyn @elosik @fazerito @Krol22 @uliczny_szeryf @orlando74 @turbojez
@Jarmuzyd: Nigdzie się nie napinałem, daj spokój. Zwróciłeś mi uwagę, przyjąłem, ja Ci zwróciłem uwagę, że ktoś mnie poprosił, wcześniej też o tym wspomniałem, a Ty dalej ciągniesz o jakimś następnym wołaniu. To już było niepotrzebne - tak jak i moje drugie wołanie, niech będzie. Koniec tematu. Na następnych zawodach Cię pokonam.