Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

miej laske - cicha myszka, z ubogiego domu, brak wsparcia od rodziców

dbasz, troszczysz się, robisz żeby było jak najlepiej

myślisz że to już na zawsze, mimo braku spełnienia czujesz stabilizacje, czujesz dobrze.png

nie chce ze mną grać w nic bardziej rozgarniętego poza grami typu www.grydladwochosob.pl

nie chce oglądać filmów fantastycznych raz na rok ( po 5 sekundach władcy pierścieni odwraca się i idzie spać bo "nie interesują mnie takie rzeczy", #!$%@? film o kobiecie w zamkniętej szopie z dzieckiem przez pół filmu ciekawszy dla niej był)

mimo to nie jesteś zły, bo to już prawie rodzina, próbujesz rozmawiać, rozwiązywać problemy

nawet wybaczasz jej włosy na dupie, kobiecy wąsik, obwisły brzuch, dupsko i haluksy, seks raz na tydzień

miej kryzys kilkanaście dni - brak pracy, chęci do życia, problemy w domu

"słuchaj anon, to nie ma sensu nie jesteś samcem alfa ja potrzebuje atencji" , żadnego sygnału, wyciągnięcia ręki, zwykłe #!$%@? przez telefon

3 lata życia psu w dupe


pomocy wypok, coś więcej poza wyjściem pobiegać?

#depresja #nogf #zwiazki #zalesie brak ♯pasta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 15
OP: Większość waszych starych też by się drugi raz nie ożenili ale jednak są ze sobą. Po prostu była ostatnim co mi dawało powód do wstawania rano. Brak kolegów, przyjaciół, rodziny, szkoły, nic. Czuję sie pokrzywdzony, bo mimo że chciałem jak najlepiej to po takim czasie zostałem tak potraktowany.... Żadnych rozmów na ten temat, żadnych prób polepszenia tego. Teraz wstaję rano i nawet nie mam jednej pozytywnej rzeczy która na mnie
AnalogowaProgramistka: @NIEKONWENCJONALNA
Nie była brzydka, po prostu nie chciała o siebie dbać, a wszystko co jej proponowałem w tym kierunku odbierała jako atak. Ubogość tu nie ma nic do rzeczy i nikt tu nic nie wspominał że mam czy miałem zamiar poczuć się silnym facetem. Typowy suchoklates here. Chciałem tylko bliskości i szczerej więzi. Ale widocznie kłamstwa i manipulacja lepiej się odnajdują w związkach. Jakby chciała oglądać filmu typu Władca Pierścieni
@AnonimoweMirkoWyznania: jak robiłeś to w taki sposob jak tu...nie dziw dziw sie.
Z tego co czytam to nie masz nic prócz jej - nie masz kolegów, przyjaciół, rodziny i do niej masz żal ze zostawia Ciebie jako kolejna.
To moze jednak warto sie zastanowić co robisz nie tak.
Nie masz powodu do uśmiechu bo zostawiła Cie trywialnie mówiąc dupa. Ja mam milion powodów do uśmiechu z facetem i bez.
oszczysz się, robisz żeby było jak najlepiej

myślisz że to już na zawsze, mimo braku spełnienia czujesz stabilizacje


@AnonimoweMirkoWyznania: troszke brutalnie, ale... Ty byles z nia, zeby miec stworzonko do opieki, czy jak?
Po co z kims tkwic w zwiazku, jezeli nie daje to szczescia? Stabilizacja to nie jest jedyna wazne kwestia tutaj niestety.
Tu nie chodzi o to, zeby druga osobe zaglaskac i zawsze robic jej dobrze, ona tez sie
@AnonimoweMirkoWyznania: ja pierdziele. Przeciez te baby maja miliard razy wiecej jaj niz wy. wy wiecie ze jest srednio, baby wiedza ze jest srednio (albo nawet po prostu chu...wo) ale wy to wolicie ciagnac bo "chu...wo ale stabilnie" i jakos to sie dowegetuje do konca ( ͡º ͜ʖ͡º). Trudno sie dziwic kobitom ze jednak maja przynajmniej jakies marzenie ze "a moze jednak mam wciaz szanse zeby nie