Wpis z mikrobloga

@benzdriver: @Radziox: @mickovsky: auto ogólnie byłem już oglądać, byłem w ASO i jest +/- ok

A co do ASO, to np w ciężarówkach stosuje tą metodę bo jak się coś zepsuje potem to mam się do kogo zwrócić. Teraz mam auto za 15k wieć naprawiam je u Ryśka, ale w razie W to ewentualnie po lawete mogę dzwonić :D
  • Odpowiedz
@xspeditor no Coupe są drogie, każde BMW w Coupe i top silniku trzyma cenę i jest drogie. Chcesz tanio kup sedana. I nie, nie stracisz na niej 30k za rok.
Jesli kupujesz na +3lata to co się zastanawiasz, będziesz miał Zajebiste wozidlo.
Moim zdaniem bmw z duży silnikiem w Coupe trzyma cenę jak mało które auto. :)
  • Odpowiedz
@bluehead: jaki dwumas jaki rozrząd?

@xspeditor: jeśli przebieg masz potwierdzony i auto jest w dobrym stanie to moim zdaniem warto - pamiętaj że jest to e92, mpakiet fabryczny i n57d30

auto widziałeś i mówisz że są minusy - jakie?
  • Odpowiedz
nie wiem jak w PL, ale w UK najlepszymi warsztatami sa male, niezalezne warsztaty specjalizujace sie w danej marce.

Zazwyczaj pracuja tam milosnicy i robia swietnie.


@benzdriver: no, ale wtedy ceny często nie różnią się wiele od ASO( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kuraku zgadza sie. Ale o ile nie mialbym klopotu dac tu Porsche do ASO na przeglad czy naprawe - bylem, widzialem, 10/10, to Merca w zyciu ( tez niestety bylem i widzialem i z szacunku do marki nie bede sie wglebial w szczegoly xD ).
  • Odpowiedz