Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego na wykopie jest taka beka z samotnych matek?

Moja siostra była żona przez 6 lat, ale jej małżonek zaczął chlac i nałogowo palić trawkę, zaniedbywać dzieci więc go zostawiła. Nie był taki zawsze. Przed ślubem i z jego początkami po prostu weekendowo sobie zapalił jointa, ale dbał o rodzinę i zapewniał jej bezpieczeństwo. Siostra obecnie jest samotna matka z dwójką dzieci. Uważam, że dla takiej kobiety jak ona należy się szacunek za to że dla dobra dzieci postanowiła się rozstać z mężem. Jest odpowiedzialna, dba o dzieci, pracuje na pół etatu i spłaca kredyt za dom. Wrzucanie wszystkich do jednego worka i pogarda na wykopie to standard.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 50
@CichyBob: @Mateusz-Olssen: @benzdriver: OP-owi chyba chodzi o to, że takie kobiety o których mówicie to jakiś margines, a niewielka część ogółu. A wykopki często zachowują się tak, jakby wyłącznie takie były samotne matki. Nie da się zupełnie nic powiedzieć na temat samotnego macierzyństwa, bo zaraz się pojawi jakiś edgy wykopek, rzuci tekstem w stylu "Karyna się puściła, to teraz ma", komentarz dostaje 500 plusów i na tym się kończy
@FoxX21: uzależnić się można de facto od wszystkiego, ale to, że ktoś lubi w weekend wypić parę piwek/zapalić jointa jeszcze nic nie znaczy, tak długo, jak ma umiar i trzyma się swoich własnych zasad (np że napije się raz w tygodniu, w weekend, w momencie gdy może sobie na to pozwolić i nie przeszkadza to drugiej połówce). Myślę, że tak było na początku i nie byłoby też problemu, żeby odpuścić taką
WalecznyMorderca: prawda jest taka ze symptomy ze typ ma cos z garem juz były wczesniej ale nie widziała. nie mam zamiaru jej zalowac, bo mnie tez zadna kobieta nie zaluje kiedy trafiałem na naprawdę niefajne kobiety, czy tez nie poradzilem sobie z czyms

ma sobie radzic, zycie nie jest latwe dla nikogo

Zaakceptował: Asterling}
MglistyŁobuz: zarzutka słabej jakości...

Pracuje na pół etatu i spłaca kredyt za mieszkanie?

Rozstała się bo mąż palił zioło i zaniedbywał dzieci? Wiesz, dla mnie czasami to brak odpowiedzialności doprowadza do tych separacji, rozwodów. Bo nie zawsze wszystko się układa po myśli i trzeba swoje w związku przecierpieć, dla dobra dzieci. A tak?

Samotna matka z kredytem na karku, dzieci małe bez ojca - to rodzi więcej problemów niż mąż który
raczej beka dotyczy matek ktore poswiecily pierogiem na imprezie, a pozniej w wieku 17 lat bez ambicji, przyszlosci, szukaja meza


@Mateusz-Olssen: A jak to zgwałcona nastolatka ktora jednak postanowiła urodzić?
Albo nie zdążyła z tabletką po?
Do czasu aż nie wiesz jaka historia kryje się za dzieckiem nie powinieneś oceniać.
Równie dobrze partner mógł umrzeć. Młodzi też mają wypadki.
Nie każda młoda z wózkiem musiała się puścić.