Wpis z mikrobloga

@getin nie mówię, że vue to jedyny słuszny wybór. Ale nie porównujmy go też do jQuery. Trochę różne narzędzia. Wiadomo, że już powstaje dwunastu następców vue :-P
@getin: W sumie masz rację, zgadzam się z Tobą. Mnie też wyśmiewali w 97 jak pisałem żeby nie robić nic we Flashu bo kiedyś zniknie. Teraz to ja z nich się śmieje z tych cymbałów.
Najlepiej to w ogóle zrezygnować z javascriptu, będziemy bezpieczniejsi. Kiedyś nie było i jakoś strony też działały.
@Sadaharu: js to język (który ma 22 lata) nie framework, który może zniknąć po sezonie, więc inwestujesz czas w narzędzie, którego za jakiś czas może nie będziesz używał, jakbyś różnicy nie widział ( ͡º ͜ʖ͡º)
@getin: Vue już istnieje od paru lat + jest używany przez większych graczy (gitlab, alibaba, baidu, xiaomi) więc nie zniknie po sezonie.
Ja na przykład lubię poświęcać swój czas w naukę nowych narzędzi. Rozumiem także ludzi takich jak Ty, którzy zatrzymali się z rozwojem w 2006 podczas wydania jQuery - żyjcie sobie w spokoju.
Ja na przykład lubię poświęcać swój czas w naukę nowych narzędzi. Rozumiem także ludzi takich jak Ty, którzy zatrzymali się z rozwojem w 2006 podczas wydania jQuery


@Sadaharu: ojej ależ ty jesteś wyjątkowy i nowoczesny, jeszcze napisz "studiuje prawo" ( ͡° ͜ʖ ͡°)