Wpis z mikrobloga

Niedzielka rano, wstałam niedawno. Jeszcze leżę w łóżeczku, piję kawkę, książka leży gotowa do czytania ale najpierw rzut oka na gorące bo mnie tu jakiś czas nie było. I co widzę? Gołe dupy, cycki, jedne ładne inne mniej. No ale #!$%@? nie ma już w necie śmiesznych kotów? Wy nie robicie nic innego niż szukanie w jpg panienek? Laski na wykopie mają #!$%@? aż sama sobie współczuję, że postanowiłam kiedyś, że się będę taplać w tym szowinistycznym baseniku #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gorzkiezale #zalesie
  • 36
@Yrrrr: o to mi chodzi, że jako kobieta czuję się źle kiedy to oglądam? Nie sądzisz, że to trochę uwłaczające (dla dziewczyn robiących sobie te zdjęcia pewnie nie- to pomijam) a z kobiet się robi towar do pooglądania, zapisania do fap folderu i nara? Or- większość jest tak wyretuszowana, że nawet będąc w rzeczywistości spokojnie 8/10 zaczynam mieć kompleksy :/
@Yrrrr: wrzucę ale i tak mam świadomość, że to dalej tam jest xD a co do kontentu i jego jakości- zebrałam więcej plusów nie pokazując ani cycków ani dupy, ani nawet kawałka nogi, mówi samo przez się.