Wpis z mikrobloga

@WideOpenShut powiem szczerze, ze sa faceci, ktorzy nie umieja podejmowac ryzyka. Mialam rozmowe z jednym zonatym, ktory chcial sprawdzic jakby to bylo ze mna w zwiazku majac zone. Wysmialam go: "jakby nie wyszlo, to zawsze mozesz wrocic do zony?". Zwiazek ma prawo sie posypac, tylko trzeba miec jaja z klasa zakonczyc, a nie tkwic, bo akurat nic lepszego nie ma, bo boje sie samotnosci. Znam wielu zonatych i nieszczesliwych zyjacych w strachu
@MajorLazer: nikt nikomu nie karze być z kimś do końca życia. Ludzie się rozstaja, całkowicie normalne. Powinieneś to załatwić zdecydowanie wcześniej. #!$%@?.. mówimy tu o dziewczynie, z która byłeś 3 lata. Pomyśl jak ona się poczuje(#!$%@? nie odda tego w 1%, wiem bo byłem w jej butach).mimo pogardy jaką mam do Twojej osoby życzę wszystkiego dobrego
@consummatumest: mimo że może czasami miałaś ochotę? Nigdy nie spotkałaś kogoś ciekawszego czy bardziej atrakcyjnego niż twój chłopak? Różnimy się tylko tym że ja robię to na co mam ochotę, a konsekwencje to inna historia.

@MajorLazer czlowieku zawsze sie kogos spotka, grunt to miec jaja I najpierw zapytac siebie czego ci w zwiazku brakuje, naprawic. A pokusy sa wszedzie, nie znaczy, ze trzeba sie na nie rzucac.