Wpis z mikrobloga

@MajorLazer: Jestes jak taka #!$%@? malpa na drzewie ktora mizogoni przytaczaja z uwielbieniem. Trzyma sie jednej galezi i lapie sie drugiej. Mialbys chociaz rigcz i zerwal z kobieta od razu, ale latwiej w razie czego miec zaplecze. haHAA
  • Odpowiedz
@Mnichuy: nie wiem co ci odpisać, niczego #!$%@? nie odkryłeś ja tam wierzę że każdy człowiek ma swoją ciemną stronę i każdy robi złe rzeczy, dlatego staram się nikogo nie osądzać.
  • Odpowiedz
@MajorLazer: Kazdy ma ciemna strone, ale nie kazdy daje jej sie wydostac. Zabrac portfel z lady sklepu tez moze korcic bo pieniadz nie smierdzi, ale go nie kradniesz powstrzymujac zle mysli. Tak samo zdrada, mowisz ze nie to i ide dalej.
  • Odpowiedz
@MajorLazer Jak dla mnie to zwyczajnie nie masz jaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesteś jak małpa - nie puściłes jednej gałęzi, dopóki się drugiej nie uczepiłeś. Jakbyś miał jaja, to po tym jak poznałeś nową i byś wiedział, że chcesz z nią kręcić to byś się rozstał z obecną dziewczyną. Ale pewnie się bałeś, że nowa Cię nie zechce i będziesz ostatecznie sam ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
właśnie kombinuję żeby obrócić wszystko przeciwko niej


@MajorLazer: ja piernicze. Zdradzasz laske prawie pol roku i rozwazasz zrzucenie winy na nia?
Jak podlym draniem trzeba byc?
Zachowales sie jak swinia, zdradzales - to miejze chociaz odrobine godnosci teraz i wez na klate, ze to wylacznie Twoja wina, skoro nie potrafiles zachowac sie na tyle przyzwoicie, zeby najpierw sie rozstac, a dopiero potem brnac w relacje z inna.

: twoja nowa przyszła
  • Odpowiedz
Zwykły ku.wiarz bez honoru co za nową mokrą pickę godność sprzeda bo tylko #!$%@? myśleć potrafi i gnój bez sumienia do tego. Pełen zestaw Proszę Państwa. Gardzę. Pół roku walił w chja i jeszcze się chwali. Laska też dama pełną gębą jak się pcha w to szambo wiedząc co gość robi i jaki jest i nie żal jej drugiej. Oby obie go bokiem puściły i nie znalazł nowej a tamtej raszpli oby
  • Odpowiedz