Wpis z mikrobloga

  • 11
@MajorLazer Sorry ziomek ale zachowujesz się jak typowa #!$%@? xD. Takie akcje to odwalają z reguły jakieś poryte różowe, nie puszcza pierwszej gałęzi póki nie złapią się drugiej a na końcu obwiniają faceta. Jeszcze jak typowa laska próbujesz to sobie racjonalizować w swojej pustej główce, że każdy ma w sobie swoją ciemną stronę mocy xDD.
  • Odpowiedz
@consummatumest: Szanuję w opór.
Co do tytułowego oszusta:
wiking-broda=#!$%@?
#!$%@?+broda=brodata #!$%@?
rekin życia+boję się zerwać z dziewczyną jednocześnie ją zdradzając=mega #!$%@?
  • Odpowiedz
@Machas: zaczął dość niewinnie, ale zaraz się okaże, że to kobieta z kosmicznych głębi i razem lacą na Marsa na swoje pierwsze wspólne wakacje, a z ex był tylko w Mielnie i dlatego ją zostawia.
  • Odpowiedz
a nie mogłeś tego skończyć jak zacząłeś spotykać się z inną? Dobra rada żeby jej nie zabolało - powiedz, że DOPIERO poznałeś kogoś i czujesz więź :D


@WideOpenShut: nie dawaj żadnych rad frajerom pokroju OPa. Nigdy się nie nauczą.
  • Odpowiedz
@MajorLazer: Co ty #!$%@? masz we łbie człowieku... stary, ona powinna cię z miejsca lać po mordzie i wywalić za drzwi. Facet tak się nie zachowuje. Będziesz miał kolejną i kolejną, aż któraś zrobi ci to samo i wtedy będzie płacz. Gardzę i kisnę zarazem, bo jeszcze prosisz o trzymanie kciuków. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
za długo jestem z nową i za dobrze ją znam, poza tym ma niesamowite ciało, z drugiej strony moja przyszła ex zawsze się o mnie troszczyła, ale #!$%@? tam już za późno i tak.


@MajorLazer: o ja #!$%@?ę, co za rak xD Jak dorośniesz to zrozumiesz, że popełniłeś właśnie poważny błąd.
  • Odpowiedz
@h__o: Na wykopie od kilku minut i już się rzuca.

Tak, w twarz też bym mu to powiedziała bo gardzę śmieciami, które zdradzają niezależnie od płci. Nie mam czego leczyć bo postępuję zgodnie z własnymi moralami a tu nie ma miejsca na bolca na boku.

Więcej nie będę się tłumaczyć internetowym trollom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz