Wpis z mikrobloga

@MajorLazer Skoro nic nie podejrzewa nawet, to najprawdopodobniej normalnie się w stosunku do niej zachowujesz i okazujesz jej uczucia. Czyli w sumie zachowujesz się #!$%@? wobec dwóch lasek, ale tej drugiej jakoś mi nie żal, bo branie się za zajętego faceta to dno.
Mam nadzieję, że ta dziewczyna ułoży sobie jeszcze jakoś życie, pozna wielką miłość, a Ty szybko się przyjedziesz.
@MajorLazer wybitna gównoburza, takie wpisy lubię ;-)

Tym razem zarzuce nutką mizoginii i obronie opa. A czemu? Bo różowe odwalaja takie akcje zawsze. #!$%@? zawsze zawsze. Kobieta w życiu nie puści jednej gałęzi bez pewnego chwytu na drugiej. Każdy mój związek kończony z jej strony wyglądał tak, że obok niej natychmiast wyrastal nowy facet. Najdalej tydzień i była z nowym.

Wiadomo że nowe znajomości rozkwitaja często jeszcze w czasie trwania starych. Luźne
#!$%@? co ja #!$%@?łem :(

Wpadam a ta od razu się pryztula, mówi że ma niespodzianke i #!$%@? no nie wiem, upiekła mi takie ciastka tzn w trakcie jak już przyszedłem, nie potrafię z nią zerwać, nawet nie będę pisał co było potem bo i tak tyle hejtu się przelało że #!$%@?, później byłem z kumplem w knajpie to wszystko obgadać, sporo wypiłem i nie jestem trzeźwy, ale nie mogę z nią
@MajorLazer: typie, zimna głowa. pierwsze primo, to wykop to najgorsze miejsce na takie wynurzenia, bo tutaj 3/4 audiencji to piwniczaki, którym na widok dziewcząt pocą się ręce albo typiary bardziej prawilne niż konsekrowane dziewice. imho, to ta druga już wygrała, + ma zajebiste ciało, pod które będziesz bił w kask jeśli zostaniesz z pierwszą i tak i tak. z tym słynnym >honorem z sytuacji nie wyjdziesz i tak, więc ja bym
z twojej winy, to po co mam trzymac kciuki xD mam nadzieję że ci da popalić


@mandrake0: Ale jakiej winy? Przecież ślubu nie było. Zakończył zwykłe chodzenie. Jak laska dawała mu dupy za darmo to jej wina.