Wpis z mikrobloga

wiesz że ludzie twojego pokroju byli przeciwnikami druku? a później prądu? i w zasadzie wszystkiego xD konserwy zawsze po złej stronie historii

@NieBojeSieMinusow: w jaki sposób małżeństwa homoseksualne mają przyczynić się do rozwoju cywilizacyjnego? XD
  • Odpowiedz
@alejandra15: serio masz taki problem, że 2 dorosłych ludzi robi to za swoją zgodą? Ja nie będę im zaglądał do łóżka.

Nie wiem czy wiesz ale Polska jest jednym z najbardziej postępowych krajów w tym temacie. W Polskim prawie NIGDY nie było kary za homoseksualny s--s.

Druga sprawa która mnie śmieszy. To jest kilka krajów, która kara tylko gejów. Jak wiadomo lesbijki są zawsze spoko. Więc np. w Gambii nie
  • Odpowiedz
Jak czytam w jakim kierunku zmierza cały zachodni świat (vide Australia), to jeszcze bardziej kocham Polskę.

I nie chcę żadnej integracji.

@alejandra15 no straszna tragedia, że dwoje ludzi może wziąć ślub i normalnie żyć ze sobą xD
  • Odpowiedz
a teraz żyją nienormalnie? xD


@jankowski90 bez możliwości prawnej legalizacji związku jest problem z dziedziczeniem (w sytuacji, gdy bór na testamentu), czy na przykład z dostępem do informacji medycznych.

Można żyć na kocią łapę, ale ten związek nie jest rozpoznawany przez państwo i w praktyce, w oczach urzędnika jesteście dla siebie obcymi ludźmi.
  • Odpowiedz
Nie widzę też logicznych przesłanek ku legalizacji małżeństw homoseksualistów.


@jankowski90 a ja nie widzę logicznych przesłanek, żeby tego nie robić i utrudniać ludziom życie w imię własnych leków i urojen (dla niepoznaki nazywanych tradycją).
  • Odpowiedz
@frogfoot: nie widzę dlaczego zawarcie małżeństwa miałoby stanowić substytut dla spisania testamentu. Dostęp do informacji medycznych to też nie jest problem, tu nawet nie potrzeba żadnego dokumentu, więc argument-wydmuszka.

a ja nie widzę logicznych przesłanek, żeby tego nie robić i utrudniać ludziom życie w imię własnych leków i urojen (dla niepoznaki nazywanych tradycją).

Jak zdefiniujesz w takim razie małżeństwo? Dlaczego nie nadać prawa do małżeństw ze zwierzętami? (dziedziczenie majątku przez
  • Odpowiedz
  • 9
w Polsce takie prawo nigdy nie przejdzie


@alejandra15: Śmeiszne mrzonki. Cały cywilizowany świat wprowadza legalizacje, nawet Australia. Polska ma na zawsze zostać obiektem drwin i żartów?
@Magromo Byle Polska Katolicka, reszta bez znaczenia. - tak wielu myśli niestety.
  • Odpowiedz