Wpis z mikrobloga

1) Niektórzy tutaj mają dziwną przypadłość określania wszystkiego z czym się nie zgadzają jako "lewacy", wypraszam sobie, nigdy nie czułem się lewicowcem ani tym bardziej lewakiem.
2) to wątek o małżeństwach homoseksualnych a nie o terroryzmie.
3) tak, trzecie pokolenie, ale tylko z tych którzy pozostali konserwatywni.
  • Odpowiedz
@alejandra15: Też byłem przeciwny temu żeby małżeństwa homoseksualne były legalne. Dowiedziałem się wtedy że na przykład jak jeden jest ciężko chory to drugi nie może go odwiedzić. Teraz jestem tylko przeciw adopcji przez nich dzieci.
  • Odpowiedz
@Soviel: przeciez z tymi odwiedzinami ciezko chorego to jest bujda na resorach. Tak samo jak jak inne prawa podatkowe itp. wystarczy spisac pelnomocnictwo i sprawa zalatwiona ale nie oni musza miec status rodziny i robic #!$%@? z logiki biorac slub koscielny na pokaz
  • Odpowiedz
@Soviel: nie, @kooliber nie mowi prawdy, a dokladnie to #!$%@? logike, co projekcyjnie zrzuca na innych. Po pierwsze co maja do tego sluby koscielne? Po drugie temat dotyczy malzenstw, dopiero gdyby homo mieli prawo je zawierac miedzy soba tak jak hetero, panowalaby rownosc. Co to za argument, ze mozna dac im pelnomocnictwo do takiej czy innej czynnosci? Pelnomocnictwo mozesz dac siostrze corki wuja i *uj wie komu jeszcze- tutaj
  • Odpowiedz