Wpis z mikrobloga

Mirasy jaka akcja ! Wracam sobie kulturalnie z uczelni, do samochodu (jak za zimno na rower poruszam się autem). Standardzik otwieram drzwi.... a tu niespodzianka, nie mogę przekręcić kluczyka. Próbuję kilkanaście razy, różne myśli, że zamarzło, ale jak skoro na plusie, że mi kluczyk się powyginał w kieszeni itd... zeszło z minutę na kombinowaniu, w końcu mówię co tu się od janiepawla, rozglądam się po okolicy, w sumie wszystko wygląda tak jak powinno( nie wiem czego szukałem). Nagle patrze, a tu na szybie jakaś dziwna naklejka... hmm, pierwsza myśl poszła w stronę mandatu, od razu #!$%@? lvl 30000. Patrzę a tu nie mandat coś dziwnego, rozglądam się ponownie a moje auto stoi za tym które próbuję otworzyć xDDDD Normalnie jak #rozowypasek :( Nie jestem przyzwyczajony z racji mimo wszystko rzadkiego spotykania mojego samochodu (zwłaszcza w tym samym kolorze). Sam do siebie śmiałem się jak głupi przez kolejne 30 minut :D Więc pozdrowienia dla właściciela Celicy VII gen, które zaparkował przede mną:) Jedyne co mi pozostało zrobić, to zostawić mu karteczkę, że auto 10/10 ( swoje się zawsze chwali!!) Żałuję trochę, że nie zostawiłem jakiegoś kontaktu coby na piwerko się zgadać, ale będzie pewnie jeszcze okazja !! Poniżej picrel, że jednak trochę podobne xD
#toyota #celica #motoryzacja #rozowepaski
pawel0907 - Mirasy jaka akcja ! Wracam sobie kulturalnie z uczelni, do samochodu (jak...

źródło: comment_a1TgJS3otMvAcHsPhxwg0RNrLrCaZUGt.jpg

Pobierz
  • 29
  • 0
@BajerOp centralny zamek to co innego niż zdalny stąd nie zrozumiałem. Jasne że mam ale go nie używam odkąd raz mnie zawiódł i klikałem w pilot 1000 razy o 23 w nocy na mrozie :d ale w 99,99% do tamtej pory działał.
  • 0
@mozeglupiemozenie jak to się nie parkuje xd? Kiedy ostatnio Mireczku wychodziłeś z swej zapewne schludnej piwnicy? Wszyscy tam się zatrzymują i nie zauważyłem do tej pory by przy prawidłowym parkowaniu ktoś miał problem. Co do pseudo powiekszonego parkingu, to nie mam pojęcia czy moje zdjęcie Ci się wczytało ale moje auto nie jest zbyt pazerne na przestrzeń pod podwoziem i raczej tamte tereny nie są dla niego przeznaczone ( ͡° ʖ
@pawel0907: no ale nie zauważyłeś że teraz ta przestrzeń gdzie zaparkowałeś jest trochę mniejsza niż była, na początku po remoncie przez chwilę nikt tam nie parkował, a teraz znowu, ja mam szersze auto i czasami to cm zwłaszcza jak jeden dłuższy a ten na środku szerszy, a 2metry dalej pole prawie całe wolne, wiem bo parkuje tam codziennie
@pawel0907: Ja kiedyś podjechałem z kolega pod blok jego samochodem jako pasażer ciemnym kombi i poszedłem na chwile do domu, schodzę wsiadam do samochodu i na fotelu leża jakieś papiery i mówie kto tu położył to gówno i obracam się do kolegi, a to nie kolega tylko jakiś inny gościu :D śmieje się i mi pokazuje, że kolega stoi z przodu. Podjechał kawałek do przodu, a za nim stanął w międzyczasie