Wpis z mikrobloga

Mirasy jaka akcja ! Wracam sobie kulturalnie z uczelni, do samochodu (jak za zimno na rower poruszam się autem). Standardzik otwieram drzwi.... a tu niespodzianka, nie mogę przekręcić kluczyka. Próbuję kilkanaście razy, różne myśli, że zamarzło, ale jak skoro na plusie, że mi kluczyk się powyginał w kieszeni itd... zeszło z minutę na kombinowaniu, w końcu mówię co tu się od janiepawla, rozglądam się po okolicy, w sumie wszystko wygląda tak jak powinno( nie wiem czego szukałem). Nagle patrze, a tu na szybie jakaś dziwna naklejka... hmm, pierwsza myśl poszła w stronę mandatu, od razu #!$%@? lvl 30000. Patrzę a tu nie mandat coś dziwnego, rozglądam się ponownie a moje auto stoi za tym które próbuję otworzyć xDDDD Normalnie jak #rozowypasek :( Nie jestem przyzwyczajony z racji mimo wszystko rzadkiego spotykania mojego samochodu (zwłaszcza w tym samym kolorze). Sam do siebie śmiałem się jak głupi przez kolejne 30 minut :D Więc pozdrowienia dla właściciela Celicy VII gen, które zaparkował przede mną:) Jedyne co mi pozostało zrobić, to zostawić mu karteczkę, że auto 10/10 ( swoje się zawsze chwali!!) Żałuję trochę, że nie zostawiłem jakiegoś kontaktu coby na piwerko się zgadać, ale będzie pewnie jeszcze okazja !! Poniżej picrel, że jednak trochę podobne xD
#toyota #celica #motoryzacja #rozowepaski
Pobierz pawel0907 - Mirasy jaka akcja ! Wracam sobie kulturalnie z uczelni, do samochodu (jak...
źródło: comment_a1TgJS3otMvAcHsPhxwg0RNrLrCaZUGt.jpg
  • 29
@pawel0907: a jak cię obiją to bedzie płacz że przecież dobrze parkuje a jakiś cham sie nie zmieścił... Tylko o swoim interesie myslisz byle szybko zaparkować. A jak nie umiesz normalnie to mpk albo rower...