Wpis z mikrobloga

Starszy brat mojego kumpla z ławki z podstawówki, dowiedział się, że "będzie ojcem". Kłopot w tym, że parę lat temu miał robioną wazektomię i "zapomniał" o tym powiedzieć swojej obecnej wybrance. XDDD

Jak się domyślacie inba wielka, a jego panna dziwnym trafem uważa, że ukrycie faktu bezpłodności było czymś dużo gorszym niż zdrada i wrobienie faceta w cudze dziecko.

#heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
L.....i - Starszy brat mojego kumpla z ławki z podstawówki, dowiedział się, że "będzi...

źródło: comment_OQ0xdf7ElS6iUyFupfpzr8uaLPlRxPME.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2/10


@kwasnydeszcz: też mierzi mnie zachowanie tej kobiety. Choć szczerze powiedziawszy, ukrywania przed wieloletnią partnerką faktu ubezpłodnienia się też nie pochwalam, zwłaszcza gdy facet wie, że ona chce dzieci.

Ta jednak chciała trochę za bardzo.
  • Odpowiedz
Oczywiście każdy na Wykopie ma znajomego znajomego, który miał robioną wazektomię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież praktycznie co drugi chłopak to robi jak tylko skończy osiemnastkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Marbarella: wazektomia to nie jest jakiś straszny zabieg i można po niej mieć dzieci.
  • Odpowiedz