Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #zalesie

Trace wiare w facetow. Nie moge znalezc osoby ktora sprosta moim oczekiwaniom. Czy przesadzam?

Szukam kogos kto ma ambicje, wyznaczony cel w zyciu i do nie go dazy, dziala w tym kierunku. Caly czas sie rozwija. Nie zadowala go biernosc, nie znosi przecietnosci. Oczekuje od zycia czegos wiecej niz siedzenie w gownopracy, piwa z żabki i średniej krajowej. Jego rozrywka to nie tylko zajaranie z kolegami i nie przerasta go matura podstawowa z matmy...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 44
@AnonimoweMirkoWyznania: Oczywiscie ze istnieja mezczyzni wedlug twoich wymagan i opisu. Tylko po prostu oni nie sa Toba zainteresowani. I nie pisze tego by byc zlosliwa, tylko taka jest zyciowa prawidlowosc. Ja sama sie "pochwale" ze pochodzac z biednej rodziny, z raczej kiepskim kapitalem finansowo-kulturowym, raczej nie mam szans na faceta z klasy sredniej, z rodziny inteligenckiej, i jakos do mnie dotarla ta nieprzyjemna prawda.
Ja sama sie "pochwale" ze pochodzac z biednej rodziny, z raczej kiepskim kapitalem finansowo-kulturowym, raczej nie mam szans na faceta z klasy sredniej, z rodziny inteligenckiej, i jakos do mnie dotarla ta nieprzyjemna prawda.


@koralowiecc: Mocno przesadzasz