Wpis z mikrobloga

Otwieram Ask You Anything.
Zgłaszasz się plusem, lub komentem, a ja Ci zadaje pytanie.
Z fartem.
  • 401
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xax92: Świetne pytanie! Zdelegalizowałbym współczesną muzykę pop, mniej więcej z ostatniej dekady. Opiera się na elektronice, każdy popularny artysta niczym się nie wyróżnia, wszystko brzmi podobnie. Coś co nazwałbym 15 lat temu muzyką techno, brzmi to dokładnie tak samo jak dzisiaj. Współczesny pop to też rock, który opiera się na tych samych akcentach (które jako perkusistę mnie irytują) i akordach oraz budowaniu emocji w piosence. Brzmi to jak zbiorowy plagiat,
  • Odpowiedz
@Rekreator: chciałbyś pracować, przy reaktorze jądrowym?
@Bangeusz: gdybyś mógł teraz dostać samochód, to wolałbyś na bęzynę, gaz, diezla, czy elektryczny? (przy założeniu braku problemów z "tankowaniem"
@tomon: lubisz brukselkę?
@HalinaZGazowni: brokuł, czy kalafior?
@
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi: @Dziadek93: podobają mi się takie wyczerpujące odpowiedzi jak wasze. Wielkie, zielone plusiki dla was :D
Ciesze się też bardzo, że udało mi się akurat trafić pytaniami. Mógłbym je akurat komuś innemu zadać i bym się dowiedział: "nie piję kawy", albo "nie słucham muzyki" :P
  • Odpowiedz
@Dziadek93: możliwe, że będę jeszcze kiedyś robił takie AYA, ale pewnie nie prędko, bo już drugi dzień odpowiadam na plusiki, a jeszcze z setka pytań około została do zadania
  • Odpowiedz
@Xax92: Wladca. Za HoMM jakos nie przepadam, a podoba mi sie idea entow z Wladcy, ktore maja gdzies reszte swiata przez wiekszosc czasu, a jak juz sie zaczna interesowac, to musza wszystko dokladnie przedyskutowac, co zajmuje kupe czasu.
  • Odpowiedz