Wpis z mikrobloga

@ziobro2 no i co w tym dziwnego? Każdy człowiek jeśli jest z czegoś dumny to się zachwyca swoim tworem i chce żeby inni go podziwiali. Ludzie nawet jak kupa nowe ciuchy to przeglądają się w nich na chacie 10x i robią sobie zdjęcia. Radek ma zajebistą formę to się nią jara, no ale #!$%@? głupi koks godzine bez lustra nie wytrzyma xD
Mysle jesli leci na zawody to musi sie bardzo odwodnic przed, wiec tak, mode byc widoczna roznica w porownaniu do kilku godzin wczesniej.
@ziobro2 Jeszcze niektórzy przez te zdrowe suple mają zniekształcone mordy,takie nietypowe od kokszenia. W ogóle #!$%@? moda nastała. Wszystko fit ,wszędzie fit kulturystyka. I te ochydne babochłopy na insta,które już nic z kobiecością nie mają wspólnego,a mimo to zachwycają się swoim żylastym i nadto umięśnionym ,kawałem cielska. Kiedyś to były inne czasy..( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ziobro2: przecież to normalne, że się sprawdza co kilka godzin, bo w niedzielę ma zawody i jest w fazie ładowania, a nie chcę przeładować i stracić definicji? Poza tym mamy czasy, gdzie w social mediach chodzi jedynie o cyferki. Ten sport nie przynosi kokosów, więc trzeba być marką samemu w sobie inaczej nie masz co liczyć na sponsorów. A tak nota bene to bracia Słodkiewicze to jedni z najbardziej sympatycznych "koksów"
@vvvxxx: W odróżnieniu do większości ludzi i ciebie, ruchanie nie jest dla mnie priorytetem a miłym dodatkiem do związku.

Ja przynajmniej nie jestem takim stulejo mitomanem i trollem jak ty, który wymyślił sobie jakąś Agnieszkę i do niej się masturbuje ( )

#codziennysynbozy